1 Nisan 2019 Resmi Gazete TÜBİTAK 55 Memur Alımı Yayımlandı

1 Nisan 2019 Resmi Gazete TÜBİTAK 55 Memur Alımı Yayımlandı

1 Nisan 2019 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan ilan ile TÜBİTAK 55 memur alım ilanı duyurdu. Adaylar 22 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

1 Nisan 2019 Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilan ile TÜBİTAK 55 memur alımı yapacağını duyurdu. Adaylar başvurularını 22 Nisan 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Alımı Ankara ve Kocaeli şehirleri yapıyor. Mesleki bilgi olarak uzman yardımcısı, arge personeli, teknisyen ve uzman alımı olarak alım yapılacaktır.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine (Mam) Bağlı İdari Ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı (Byim), Malzeme Enstitüsü (Me) Ve Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (Bilgem) Bağlı Teknoloji Transferi Ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı (Ttsby) Bünyesinde Görev Yapmak Üzere Personel Alınacaktır Son Başvuru Tarihi: 22 Nisan 2019.

TÜBİTAK Başkanlık Teknoloji Ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (Teydeb) Bünyesinde Görev Yapmak Üzere Personel Alınacaktır. Son Başvuru Tarihi: 22 Nisan 2019.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında, Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. TÜBİTAK Başkanlık İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı üzerinde bulunabilir.

TÜBİTAK 55 memur alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum