1000 ASDEP Alımı Başvuru Şartları ve Kılavuzu 6 Aralık Son

1000 ASDEP Alımı Başvuru Şartları ve Kılavuzu 6 Aralık Son

Aile Bakanlığı 100 ASDEP alımı başvuru şartları ve kılavuzu verilerek başvuru kabul etmeye başladı. Bakanlığın açıkladığı başvuru son tarih olarak 6 Aralık 2019 ilan edilmiştir. Başvuru adresi sayfa sonuna ilave edilmiştir.

Aile Bakanlığı 1000 ASDEP alımı başvuru şartları ve kılavuzu verildi. Başvuruları alınmaya devam eden ilan için son tarih 6 Aralık 2019 olarak açıklanmıştır.

Alım kadro unvanları Çocuk gelişimi, Sosyal hizmet, Tüketici bilimleri, PDR, Psikoloji ve memur atamalarının olacağı şekilde kılavuz yayımlanmıştır. Başvuruda bulunacak ilgili adaylar için online başvurular açıktır.

Başvuruda bulunacak adaylar, başvuru süreci aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Aşağıda verilen link adresi üzerinden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi üyelik yaptıktan sonra başvuru yapılabilir.

ASDEP 1000 memur alımı için kadroları başvuru formunu doldurmaları durumunda ilgili adayların başvurularının tamamlayacaklardır.

Öğrenim durumu şartları olarak; en az lisans düzeyinde eğitim veren Sosyal Hizmet, Sosyal Hizmetler, Sosyal Çalışmalar, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Aile ve Tüketici Bilimleri, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinin birinden mezun olma şartı bulunmaktadır.

Aile Bakanlığı 1000 ASDEP alımı başvuru kılavuzu için tıklayın. Başvuru ekranına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.