1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 11 Kurum Kasım Ayı 1.466 Memur Alımı ve Kamu Personel Alımı
11 Kurum Kasım Ayı 1.466 Memur Alımı ve Kamu Personel Alımı

11 Kurum Kasım Ayı 1.466 Memur Alımı ve Kamu Personel Alımı

11 kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile Kası ayı 1.466 memur alımı ve kamu personeli alımı yapılıyor. Kamu kurumu kadro dağılımı ve başvuru şekli detayları verilmiştir. Memur alımı için her başvuru için farklı tarih verilmiştir.

A+A-

11 kamu kurum ve kuruluşlarına 1.466 memur alımı ve kamu personeli alımı yapılıyor. Alımlara başvurular başlamış ve başlayacak olan ilanlarda bulunmaktadır. Bu kapsamda başvuru yapacak adaylar kurumlara kadro dağılımı ve başvuru şeklini incelemeleri gerekmektedir. Memur alımı başvuru tarihleri her ilan için farklı yayımlanmıştır. Tüm ilanların kılavuz ve haber detayları sayfa sonunda link adresi olarak verildi.

TÜVASAŞ Milli tren projesi kapsamında 12 sözleşmeli personel alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladığı ilan ile duyurdu. TÜVASAŞ alımlarına başvuru yapacak adayların özellikleri ve başvuru tarih bilgisi paylaşıldı. Sınav başvuruları, sınav ilanının Resmi Gazete’de yayımlanmasını takip eden gün başlayacak ve 22 Kasım 2019 tarihi mesai bitiminde (17.00) sona erecektir.

Merkez Bankası 24 güvenlik görevlisi alım ilan haberi kılavuz ile birlikte adaylara duyuruldu. işe alım süreçleri, başvuru şartları ve istenen belgeler paylaşıldı. Adaylar başvurularını nasıl yapacağı açıklanmıştır. Başvurular 7 Kasım 2019 tarihinden 14 Kasım 2019 tarihi saat 17.30’a kadar Bankanın internet sitesi insan kaynakları sayfasından belgeleri yüklemek suretiyle elektronik yolla yapacaklardır. Şahsen veya posta ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Hakimler ve Savcılar Kurulu lise, önlisans veya lisans mezunu memur alımı başvuruları başladı. HSK Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı için başvuru şartları neler ve nasıl başvuru yapılacağı verilmiştir. Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni personel alımı için başvuru yapacak olan adaylar 4 Kasım tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Çorum Belediye tarafından duyurulan 9 itfaiye eri alımı ilanında başvurular Kasım ayında başlayıp 4 gün sürecek. Alınacak itfaiye erleri 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilecek. Belediye tarafından yayımlanan alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 8 Kasım 2019 tarihinden 22 Kasım Cuma günü mesai bitimine (saat:17.00) kadar başvuru yapabilecektir.

Milli Savunma Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan ile 6.750 TL maaş ile 10 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruları alınmaya başlayan ilana son başvuru olarak 22 Kasım 2019 açıklanmıştır. Başvuru yapmak için adaylar 22 Kasım 2019 tarihi bitimine kadar müracaat edeceklerdir. Başvurmak için MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığı Cebeci/ANKARA adresine şahsen ya da posta yoluyla başvuru yapılacaktır.

Dışişleri Bakanlığı 75 memur alımı kılavuzu yayımlanarak başvuru kabul edilmeye başlanmıştır. Bakanlık memur alımı başvuru şartları ve tarihleri kılavuz içerisinde verilmiş olup süreç hakkında bilgilerin tamamı bulunmaktadır. Giriş sınav tarihi ve başvuru şekli nasıl olacak? Giriş sınavı başvuruları 7 Kasım Perşembe günü saat 18:00’de sona erecektir. Başvurular, Bakanlığın internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru için gerekli olan bilgiler ve elektronik ortamda iletilecek belge yüklemi ile yapılacaktır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere sözlü sınavla kamu personeli alımı yapılıyor. Alıma başvuru için kılavuz ve şartlar verilmiştir. Başvuru yapmak isteyen aday başvuru tarihleri arasında Sanayi Bakanlığı internet adresindeki başvuru formunu doldurarak sözleşmeli personel alımına başvurabilecekler. Son başvuru tarihi ise 6 Kasım 2019 tarihi olarak belirlendi.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde alımı gerçekleştirilecek sözleşmeli personel istihdamı için Resmi Gazete'de ilan yayımlandı. Başvurular 01 Kasım 2019 ile 15 Kasım 2019 tarihleri arasında mesai saatleri içinde gerçekleştirilecektir. Rektörlüğün yayımladığı ilanda KPSS taban puan şartı bulunmuyor. Ancak alımı yapılacak kadroya başvuran adaylardan lisans mezunları için 2018 KPSS P3 puanı en yüksekten en düşüğe sıralama yapılarak çağrılacak.

Sağlık Bakanlığı tarafından yeni yayımlanan ilan ile proje kapsamlı kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Alıma online başvurular başlamış olup 8 Kasım 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir. T.C. Sağlık Bakanlığı Avrupa Birliği Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü: Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında İngilizce Tercüman İstihdamı Duyurusu Yapıldı.

Adalet Bakanlığı 1.300 personel alımı başvuru linki açıldı. Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda 1000 adlî yargı hâkim ve savcı adayı, 200 avukatlık mesleğinden hâkim ve savcı adayı, 100 idari yargı hâkim adayı olmak üzere toplam 1.300 memur alınacak.

Selçuk Üniversitesi İçin Tıklayın. TÜVASAŞ için tıklayın. HSK için tıklayın. Adalet Bakanlığı için tıklayın. MSÜ için tıklayın. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı için tıklayın. Sağlık Bakanlığı için tıklayın. Çorum Belediyesi için tıklayın. Dışişleri Bakanlığı için tıklayın. Merkez Bankası için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.