1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 145 Memur İşçi ve Personel Alımı İş İlanları
145 Memur İşçi ve Personel Alımı İş İlanları

145 Memur İşçi ve Personel Alımı İş İlanları

Bugün yayınlanan Kamu kurumları ve kuruluşları işçi memur ve personel alım ilanları. Belediyeler, Üniversiteler, TÜBİTAK ve MKE personel alımları. Alınacak personel ünvan ve şartlarını görmek için tıklayınız.

A+A-

Yayınlanan ilanların bazıları KPSS siz bazıları ise KPSS li olarak alınacaktır. Başvurular başlamış olup 05 Nisan 2017 tarihine kadar yapılabilmektedir.

Bartın iş ilanları Üniversitesi 7 kişi Daimi tam süreli en az İlköğretim mezunu en çok lisans olması gerekmektedir. Alınacak kişiler Genel beden işçisi olarak görev yapacaktır. Başvurmak isteyenler için son tarih 27 Mart 2017 ve İŞKUR 00003651298 numarası ile yapılabilir.

Kırşehir iş ilanları Boztepe Belediye Başkanlığı 2 kişi tam süreli beden işçisi alacaktır. Alınacak personel ilkokul ve lise mezunu olması lazım. Başvuracaklar İşkur iş ilan 00003648333 no ile 27 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerek.

Kırıkkale iş ilanları Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 1 kişi Engelli Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Teknisyeni olarak personel alacak. Başvuracaklar Lise ve dengi mezun olması EKPSS girmiş olmaları gerekmektedir. 00003646856 iş numarası ile işkur üzerinden 24 Mart 2017 kadar başvuru yapmaları lazım.

Kocaeli iş ilanları TÜBİTAK Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkanlığı 19 kişi Test analiz sorumlusu personel alımı yapacak. Adaylarda aranan şartlar Ön lisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvurular bilgem,tubitak.gov.tr adresi üzerinden 05 Nisan 2017 tarihi mesai bitimine kadar elektronik ortamda yapılacaktır.

Eskişehir iş ilanları Anadolu Üniversitesi 3 kişi bilgi işlem personeli alacaktır. Başvurular başlamış olup 29 Mart 2017 de son bulacaktır. Başvuracaklar lisans mezun olması ve KPSS den 70 puan almış olması gerekmektedir. Başvurular üniversitenin web adresinden veya posta yolu ile yapılabilir.

TÜBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı 13 kişi Uzman yardımcısı alım ilanı yayınladı. Başvuracaklar Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuru tubitak.gov.tr adresi üzerinden 5 Nisan 2017 tarihine kadar yapılmalıdır.

Diyanet işleri başkanlığı naklen 100 Müftü alımı yapıyor. Başvuracak aday En az dört yıllık dini yükseköğrenim mezunu olması ve İhtisas kursu belgesine sahip olmak veya ilahiyat alanında doktora yapmış olması gerekmektedir. Başvuru 20 Mart 2017 de başlayıp 31 Mart 2017 de son bulacaktır. Başvuruyu başlı bulundukları müftülük üzerinden yapılabilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.