1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 170 İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Başvurusu Başlıyor (KPSS 50 Puan)
170 İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Başvurusu Başlıyor (KPSS 50 Puan)

170 İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Başvurusu Başlıyor (KPSS 50 Puan)

6 Aralık 2018 tarihinde başvurusu başlayacak olan 170 itfaiyeci ve zabıta alımı 50 KPSS puanla başlıyor. Alımı lise, ön lisans ve lisans başvuru yapabiliyor.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden duyurulan ilanda başvurular başlıyor. 170 kamu personeli alımı olarak itfaiyeci ve zabıta alımı başvuruları 6 Aralık 2018 de başlıyor. Başvuruda bulunacaklardaki en belirgin özellik KPSS 50 puan şartı aranması olarak görülmektedir.

NOT; Zabıta alımı bay ve bayan olarak gerçekleşecek olup itfaiyeci alımı sadece bay adaylardan oluşacaktır.

30 İtfaiyeci alımı için; Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

20 Zabıta alımı için; Herhangi Bir Ortaöğretim (lise) Programından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

26 itfaiye eri alımı için; Herhangi Bir Lisans Bölümünden Mezun Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

26 itfaiye eri alımı için; Herhangi Bir Önlisans Programından Mezun Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

51 zabıta memuru alımı için; Lisans Düzeyinde Eğitim Veren Mimarlık ve Mühendislik Fakültelerinin Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Elektrik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Veren Fakültelerin Veterinerlik, Bölümlerinden Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

17 zabıta alımı için; Önlisans Düzeyinde Eğitim Veren Yüksek Okulların İnşaat Teknikerliği, Harita Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektronik Teknikerliği Programlarından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

Başvuru istenilen belgelerle birlikte 12 Aralık 2018  günü saat 17.00’a kadar (mesai günlerinde 08:00-17:00 arasında) Trabzon Büyükşehir Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri (şahsen başvuru) gerekmektedir.

Trabzon 170 kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum