18 - 40 Yaş Arası Belediye Personel Alımı Başvuru İlanı Yayımladı

18 - 40 Yaş Arası Belediye Personel Alımı Başvuru İlanı Yayımladı

Belediye personel alımları kapsamında KPSS şartı olmaksızın iki unvanda personel alımı içim başvuru ilanı yayımlandı. Belediye personeli alımı başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde.

2021 yılı belediyeler personel alımları kapsamında özel güvenlik ve park bahçe işçisi alımı için başvuru ilanı İŞKUR’da yayımlandı. Buharkent Belediyesi iştiraki olan Buharkent Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesinde yeni personel alımı için başvurular alınıyor.

Aydın iş ilanları kapsamında başvuru süreci kısa olduğundan adayların bu hususu göz önüne alarak 2 gün içerisinde başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Adaylar Başvurularını 27 Ocak 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular Kamilpaşa Mah. Atatürk Cad. No:73 Buharkent/Aydın adresine yapılacak. Haberimizin en altında yer alan gerekli iletişim bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz.

Buharkent Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 40 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak gerekiyor.

Türk Ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık dolandırıcılık sahtecilik görevini kötüye kullanma hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edinim iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarını işlememiş olmak gerekiyor.

Buharkent İlçe sınırları içerisinde en az 5 yıldır yaşıyor olmak, Erkek işçilerin askerlik ile ilişkisi bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak gerekiyor. Taraflar arasında yapılacak olan iş sözleşmesi, güvenlik soruşturması sonuçlandıktan sonra olumsuz bir sonuç olması durumunda işveren tarafından tek taraflı olarak fesh edilecektir. Güvenlik görevlisi alımı için Özel Güvenlik Belgesine sahip olmak şartı bulunuyor.

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahlı) açık iş sayısı 2 olurken Park ve Bahçe işçisi alımı için 1 kadro verildi. İşçi alımları DAİMİ statüde olacak.

Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Kimlik Fotokopisi, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, Adli sicil belgesi, Çalışmasına Engel olmadığına dair sağlık raporu, Diploma fotokopisi, Son 6 ay içerinde çekilmiş 2 adet fotoğraf isteniyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.