2 Belediye 16 Zabıta Memuru ve Muhasebeci başvuruları başlıyor

2 Belediye 16 Zabıta Memuru ve Muhasebeci başvuruları başlıyor

Yerel Yönetimler dahilinde yer alan belediye kamu personeli alım kategorisinden yayımlanan iki farklı istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; iki farklı belediye zabıta memuru ve muhasebeci alımı için başvuru sürecini başlatıyor. Detaylar haberimiz

Türkiye genelinde yerel yönetimler bünyesinde kamu hizmeti vermeye devam eden belediyeler dahilinde farklı unvan ve niteliklerde kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. ilgili alımlar için başvuru kılavuzu bilgileri yayımlandı. İşte detaylar…

Zara Belediyesi Personel Alımı

Sivas iş ilanları dahilinde yer alan ve ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti vermeye devam eden Zara Belediyesi tarafından personel alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi. Adayların başvurularının geçerli sayılabilmesi için kurum tarafından talep edilen özel başvuru şartların da yer aldığı başvuru kılavuzu yayımlandı.

Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre hazırlandığı açıklanan alımlar için GİH sınıfına ait olmak üzere 9. Dereceden kadro tahsis edilecek personel için 1 kişilik kontenjan ile Muhasebeci alımı yapılacağı ilan edildi.

KPSS P3 puan türünden en az 55 puan almış olan adayların başvuruları geçerli olup; Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim veya İşletme bölümlerinden mezun olan, en az B sınıfı ehliyete sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Belediye internet adresi üzerinden online başvuru alınacak olup; bugünden itibaren (3 Ağustos 2020) Zara İlçesi Kızılırmak Mahallesi Emniyet Sokak No:2 Zara/SİVAS adresindeki Zara Belediye Başkanlığı Mali Hizmetler Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla da başvurular kabul edilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Sultangazi Belediyesi Personel Alımı

İstanbul iş ilanları dahilinde Sultangazi Belediyesi tarafından Zabıt Memuru alımı yapılacağı açıklandı. adaylar 10 kişilik ve 5 kişilik olmak üzere iki farklı Zabıta Memuru alım ilanını takip edebilecektir.

10 kişilik alım için Yerel Yönetimler, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Temizliği ve Denetimi, İşletme Yönetimi, Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak şartı aranırken; ayrıca 5 kişilik alım için de lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir.

KPSS P93 ve P94 puan türlerinden en az 60 puan alan adayların başvuru geçerli olup; başvurular yarından (4 Ağustos 2020) itibaren Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulv. No:54 Sultangazi/İstanbul adresindeki Sultangazi Belediye Başkanlığına (Zemin Kat Başvuru Masası) şahsen teslim edilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.