1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. 2 Farklı Belediye Sınav Şartsız 7 İşçi Şoför Alımı Yapıyor:
2 Farklı Belediye Sınav Şartsız 7 İşçi Şoför Alımı Yapıyor:

2 Farklı Belediye Sınav Şartsız 7 İşçi Şoför Alımı Yapıyor:

Araç Belediye Başkanlığı ve Abana Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

A+A-

Araç Belediye Başkanlığı ve Abana Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre büro işçisi, inşaat ustası, greyder operatörü, kamyonet şoförü ve beden işçisi kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 29 Temmuz 2019 Pazartesi tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İnşaat ustası alımı için adayların; ilköğretim mezunu olması, E sınıfı ehliyette en az 5 yıl deneyim sahibi olması, Kastamonu Araç’ta ikamet ediyor olması, en az 1 yıl iş deneyimi sahibi olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005081976 olarak belirtilmiştir.

Greyder operatörü alımı için adayların; lise mezunu olması, E sınıfı ehliyette en az 10 yıl deneyim sahibi olması, iş deneyimine sahip olması, Kastamonu Araç’ta ikamet ediyor olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005082018 olarak belirtilmiştir.

kamyonet şoförü alımı için adayların; ilköğretim mezunu olması, B sınıfı ehliyette en az 10 deneyim sahibi olması, Kastamonu Araç’ta ikamet ediyor olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005082117 olarak belirtilmiştir.

Araç Belediye Başkanlığı büro işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, en az 10 yıllık bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak yer almaktadır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00005081940 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımında; okur yazar veya ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olma, Kastamonu Abana’da ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. İş ilan numarası 00005081846 olarak açıklanmıştır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 31 Temmuz 2019 Çarşamba tarihinde 10:00 - 11:00 saatinde Araç Belediye Başkanlığı ve 30 Temmuz saat 10.00-11.00 arasında Abana Belediyesi Toplantı Salonu adresinde kura çekimi yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum