20 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Başvuruları Bugün Sona Eriyor

20 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Başvuruları Bugün Sona Eriyor

İŞKUR iş ilanları kapsamında yayımlanan üniversite personel alımı dahilindeki 20 güvenlik görevlisi alımı ve temizlik personeli alımı başvuruları bugün sona eriyor. online başvuru işlemleri detayları ve şartlar haberimizde…

Kamu üniversitesi personel alımı kapsamında yayımlanan istihdam ilanında yer alan bilgiler göre; İŞKUR tarafından tayin edilen başvuru süreçlerinin sonuna gelindiği açıklandı. adayların bugün gün sonuna kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Kütahya İş İlanları

2021 İŞKUR iş ilanlar dahilinde yayımlanan üniversite personel alımı için başvuru sürecinde hak kazanan adayların Kütahya iş ilanları kapsamında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı aracılığı ile görevlendirilecekleri açıklandı.

Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımları

Yayımlanan ilanlar ile birlikte toplamda 20 kişilik kontenjan açıldığı bilgisi açıklandı. İki farklı unvanda hazırlanan ilanlar Güvenlik Görevlisi alımı ve Temizlik Personeli alımı olarak açıklandı. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından yapılacak olan personel alımları için 8 kişilik kontenjan ile Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak olup; ayrıca 2 kişilik kontenjan ile Temizlik Personeli alımı ve ayrıca farklı nitelikte olmak üzere 10 Temizlik Personeli alımı yapılacaktır.

kutahya-001.jpg

İŞKUR İlan Numaraları

Kütahya iş ilanları Güvenlik Personeli başvuruları 00005846940 dahilinde takip edilecektir. 00005846846 numaralı ilan ile Temizlik Görevlisi alımı başvuruları yapılacak olup; 00005846894 numaralı ilan ile 10 Temizlik Personeli alımı başvuru süreci takip edilecektir.

Başvuru Süreci

Adaylar İŞKUR iş ilanları kapsamında online başvuru yapacaktır. Türkiye İş Kurumu resmi internet adresinden yukarıda yer akan ilan numaraları ile birlikte kolay başvuru yapabilecektir. 

Başvuru işlemleri 22 Ocak 2021 tarihinde gün sonu olan 23:59’a kadar teslim edilecektir. 

Başvuruların akabinde hak kazanan adayların tercih edilebilmesi için kura çekim yapılacak olup; Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Konferans Salonunda kur çekimleri yapılacaktır. İşlemler saat 10:00’da başlayacaktır.

Başvurular için 2 Temizlik Personeli alımı için sadece engelli kamu personeli alımı başvuruları kabul edilecektir. Kütahya ilçelerinde ikamet eden adayların başvuruları geçerli kabul edilecektir.

İlanla ilgili daha fazla detayın yer aldığı haberimize buradan erişebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.