1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar
226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar

226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 226 memur ve kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

A+A-

Yükseköğretim Kurulu, Erciyes Üniversitesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Kadıköy Belediye Başkanlığı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, ÖSYM, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi kurumlar sözleşmeli memur ve kamu personeli alımı yapmaktadır.

Başvurular ilanlarda belirtilen şekilde, son başvuru tarihine kadar kurumların personel daire başkanlıklarına yapılacaktır.

Yükseköğretim Kurulu sözleşmeli 2 bilişim personeli alımı yapmaktadır. Adayların dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden veya fen edebiyat, eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Erciyes Üniversitesi en az ön lisans mezunu adayların başvurabileceği 86 kamu personeli alımı yapmaktadır. Başvurular 8 Ağustos tarihinde sona erecektir. İlan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu ilanda en az lise mezunu 113 hemşire alımı yapılacaktır. Başvurular 24 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır. Kocatepe Üniversitesi hemşire alımı detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde görevlendirmek üzere sözleşmeli 3 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 13 Ağustos tarihine kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na yapılacaktır. İlanı incelemek için tıklayınız.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında veteriner kadrosunda görevlendirmek üzere 7 personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruların 10 Ağustos tarihine kadar yapılması gerekmektedir. 7 personel alımı ilan detayına ulaşmak için tıklayınız.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı yayınladığı ilanda sözleşmeli 5 tercüman bankacılık ve finans personeli alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 13 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılabilecektir. ÖSYM 5 sözleşmeli personel alımı ilan detayına ulaşmak için tıklayınız.

Yıldız Teknik Üniversitesi sözleşmeli 10 personel alımı yapmaktadır. Başvurular 26 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü’ne müracaat edilerek yapılacaktır. İlanla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.