2317 Kadro Haziran Ayı Kamu Personeli ve Memur Alımları

2317 Kadro Haziran Ayı Kamu Personeli ve Memur Alımları

Haziran ayı içerisinde 2317 kadroda kamu personeli alımı ve memur alımı başvuruları bulunuyor. 12 kamu kurum ve kuruluşları bu alıma başvuruları haziran ayı içerisinde yapabilecektir.

12 kamu kurum ve kuruluşları haziran ayı içerisinde başvuruları alacağı 2317 kadroda kamu personeli alımı ve memur alımı ilanları yayınladı. Her kurum kendi özel başvuru şartları ilan etmiştir. Başvuru yapacak adayların dikkatli inceleme yaparak süreci takip etmeleri gerekmektedir. Memur alımları ve kamu personeli alımları sürekli sayfamızdn duyurulmaktadır.

Diyanet İşleri Başkanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı kamu personeli alımı için 7 kişilik kontenjan açıldığı ve ilgili münhal kadrolara Genel İdare Hizmetleri sınıfına mensup Müfettiş Yardımcısı alımları yapılacağı ilan edildi.

Ankara İli Çankaya Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 80 personelin Kadın/Erkek Zabıta Memuru alımı olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Malatya İnönü Üniversitesi 342 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi. Adaylarda aranan başvuru şartları ve tarihi verildi. Devlet memurları kanununa göre alım yapılacaktır. İşte alımı yapılacak unvanlar ve öğrenim durum şartları verildi.

Bingöl Belediye ilanına göre 16 Zabıta memuru alımı. İnşaat mühendisliği lisans mezunu 2 zabıta, Elektrik ve elektronik mühendisliği mezunu 1 zabıta, Önlisans mezunu 5,Lise mezunu 8 zabıta memuru alınacaktır.

Diyanet İşleri Başkanlığı Merkez Teşkilatındaki münhal kadrolar için yeni bir kamu personeli alım ilanı açıldı. Toplamda 50 kişilik kontenjan açılan ilanlar için KPSS 50 puanı ve en az önlisans-lisans mezuniyeti talep ediliyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 134 memur alımları kadro dağılımı verildi. 37 Mühendis, 6 Mimar, 12 Tekniker, 3 Şehir Plancısı, 1 Grafiker, 2 İstatistikçi, 1 Sanat tarihçisi, 1 Hemşire, 3 Veteriner hekim, 1 Diyetisyen, 2 Çocuk Gelişimcisi, 3 Psikolog, 1 Fizyoterapist, 3 Sosyal Hizmet Uzmanı, 5 Tahsildar, 24 Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, 22 Bilgisayar İşletmeni, 2 Avukat, 3 İmam ve 2 Gassal olarak görevlendirileceği belirtti.

Pamukkale Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre 253 sözleşmeli personel alımı kadro dağılımı verildi. 184 Hemşire, 10 röntgen teknisyeni, 29 sağlık teknikeri, 1 psikolog, 1 diyetisyen, 5 laborant, 4 eczacı ve 19 diğer sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

TÜBİTAK 6600 TL maaşla personel alacak. TÜBİTAK TUG (Ulusal Gözlemevi) bina ve tesislerinde bulunan teleskoplar ile diğer mekanik sistemlerin elektromekanik kontrol, bakım ve onarım faaliyetlerinde görev alacak personel istihdam edilecektir.

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) Genel Sekreterliğine İdari Memur kadrosu için aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde sözlü sınavla 4 (Dört)  personel alınacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 20 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Merkez teşkilatına alım yapılacaktır. Uzman yardımcısı alımı sınavına katılabilmek için 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada alınacak 67 personelin 20 Mühendis, 1 Mimar, 2 Kimyager, 31 Tekniker, 11 Tahsildar ve 2 Avukat olarak kurum bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 1343 memur alımları için kılavuz yayınladı. 2828 sayılı kanun kapsamında tercih yapacaklar ilkokul, ortaokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olabilecektir.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.