25 Ocak 2020 Resmi Gazete atama kararları ilan edildi

25 Ocak 2020 Resmi Gazete atama kararları ilan edildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı kurum atamaları ve görevden almalara ilişkin hazırlanan kararnameler yayımlandı. İşte 25 Ocak 2020 atama kararnameleri…

Kamu kurum ve kuruluşlarında alt kademeden üst mevkilere kadar belirleyici olan görevden alma ve görev teslim etme konularının beyan merci olan Resmi Gazete kararnameleri 25 Ocak 2020 tarihi metni ile kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüklerinde Yeni Atamalar

Çevre Bakanlığı çalışmalarında bundan sonraki süreçteil bazında yapılan görev değişiklikleri ile; Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Hatay Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit ERGİN, Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Tevfik ALTINAY, Burdur Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Murat ALACATLI,, Edime Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Engin ÖZTÜRK, Kars Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Tuncer TEKİN, Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ahmet KIRILMAZ isimlerinin atamalarının yapıldığı ilan edildi.

Ayrıca bakanlık bünyesinde; Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ömür ÖZDİL, Muş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mehmet SEVMİŞ, Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Kaan Sinan TOHUMCU, Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ümit YILMAZ isimleri de atandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Görevden Alınanlar 

Sanayi Bakanlığı hizmetleri dahilinde bundan sonraki süreçte görevlendirme yapılmayacağı üzere Aydın İl Müdürü Tunay ÇOBAN’ın görevden alındığı açıklandı. ayrıca bir başka kurum olan Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Zekeriyya ERDURMUŞ atandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.