26 Nisan Resmi İlan İle Kadrolu Sağlık Personeli Alımları

26 Nisan Resmi İlan İle Kadrolu Sağlık Personeli Alımları

26 Nisan 2019 tarihinde yayınlanan yeni ilan ile kadrolu sağlık personeli alımları yapılacağı ilan edildi. Sağlık Personeli alımı başvuruları başlamış olup 10 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecektir.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre sözleşmeli olarak çalıştırılacak sağlık personelleri alım ilanı yayınlandı. 26 Nisan 2019 tarihindeki resmi ilanda kadrolu kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Gaziantep Üniversitesi tarafından yapılan yeni ilan ile 2019 yılı sözleşmeli personel alımı sağlık teknikerleri arasından yapılacak. Alınacak sözleşmeli sağlık personellerinin taşımaları gereken özellikler şu şekildedir.

1 kişi Sağlık Teknikeri unvanlı kamu personeli alımında adayların Yükseköğretim kurumlarının Önlisans Odyometri bölümünden mezun olması.

1  kişi Sağlık Teknikeri unvanlı sözleşmeli personel alımında adayların Yükseköğretim kurumlarının Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olması, en az 4 yıl Üniversite hastanelerinde çalışmış olması, 6 ay pediatri anjiyo konusunda deneyimli olmak ve belgelemesi gerekmektedir.

1 kişi Sağlık Teknikeri 2019 sağlık personeli alımında adayların sağlık yükseköğretim kurumlarının Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olması, en az 4 yıl Üniversite hastanelerinde çalışmış olması, 18 ay Girişimsel Nöroloji ve Radyoloji Anjiyo konusunda deneyimi olması ve belgelemesi gerekmektedir.

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların ayrıca 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması ve 2018 KPSS P93 puan türünden puan almış olması bu günden itibaren 10 Mayıs 2019 tarihine kadar Gaziantep Üniversitesinin personel dairesi başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Gaziantep Üniversitesi 3 sözleşmeli sağlık personeli 2019 alım ilanını incelemek için tıklayın.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.