284 kamu işçi alımı ve memur alımı başvuruları devam ediyor

284 kamu işçi alımı ve memur alımı başvuruları devam ediyor

Türkiye genelinde farklı görev yerleri ve şehirler dahilinde açıklanan kamu işçi alımı, sürekli işçi alımı, personel alımı ve memur alımı ilanları yayımlandı. İlgili başvuru kılavuzları, son başvuru tarihleri ve başvuru şartları ilan edildi. İşte detaylar

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde devam eden kamu personeli alımı, sürekli işçi alımı, memur alımı, personel alımı ilanları dahilinde çok sayıda kontenjan açıldı. İstihdam edilmek isteyen adaylar için detaylar ilgili haberimizde bir araya geliyor!

284 Kişilik Kontenjan

Farklı şehirlerde yer alan üniversiteler, şehir hastaneleri, kamu kurum ve kuruluşları ile belediyeler dahilinde yer alan memur alımı ilanları bünyesinde toplamda 284 kişilik personel alımı kontenjanı açıldığı ilan edildi.

İlan Detayları ve Başvuru Kılavuzları

Haziran 2020 itibari ile güncel kalarak devam eden kamu personeli alımları için 8 farklı ile ve birimde görev alacağı ilan edilen alımlar için aşağıda yer alan başvuru bilgileri, son başvuru tarihleri ve güncel başvuru kılavuzu bilgileri geçerlidir.

Sivas Belediyesi Muhasebeci  ve Memur Alımı

Sivas Zara Belediyesi bünyesinde muhasebeci alımı yapılacaktır. Adayların Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim veya İşletme bölümlerinden mezuniyet sahibi olması, B sınıfı ehliyet sahibi olması ve KPSS P3’ten en az 55 puan almış olması gerekmektedir. Adayların başvuru tarihleri 3-8 Ağustos 2020 olarak açıklanmaktadır. Detaylara ilgili haberimizden; başvuru bilgilerine güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

Ayrıca Sivas Akıncılar Belediyesi bünyesinde de 23-27 Temmuz 2020 tarihleri arasında KPSS 50 puan şartı ile 5 memur ve zabıta alımı yapılacağı açıklandı. Detaylara ilgili haberimizden; başvuru bilgilerine güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

Kültür Bakanlığı 31 Stajyer Sanatçı Alıyor

Kültür Bakanlığı bünyesinde yapılacak olan; Keman 7, Viyola 5, Trombon 3, Trompet 1, Vurmalı Çalgılar -Timpani 2, Obua 2, Fagot 1, Klarinet 2, Viyolonsel 3, Kontrabas 4, Arp 1  enstrüman ve kontenjanları dahilinde 24 Temmuz 2020 tarihine kadar devam edecek başvurular ile birlikte 31 stajyer sanatçı alım ilanı yayımlandı. Detaylara ilgili haberimizden; başvuru bilgilerine güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

İstanbul Belediyesi 15 Zabıta Alımı

İstanbul Sultangazi Belediyesi 2 Eylül 2020 tarihinde yapacağı sözlü sınav ile 15 zabıta alımı yapacaktır. Başvurular 4-10 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılacak olup; Detaylara ilgili haberimizden; başvuru bilgilerine güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

Konya 126 İtfaiyeci Alımı

Konya iş ilanları dahilinde yayımlanan 126 kişilik İtfaiye Eri alımı için KPSS 60 puan ile Konya Meram belediyesinin memur alımı yapacağı açıklanmaktadır. Başvuru süreci 20-29 Temmuz 2020 tarihleri arasında olan personel alımları için detaylara ilgili haberimizden ulaşabilirsiniz; başvuru bilgilerine de yayımlanan güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

Trabzon 10 Büro Memuru Alımı

Trabzon Üniversitesi tarafından alınacak olan 10 kişilik Büro Memuru alımı için ilan açılmış olup; devam eden başvuruların son işlem tarihi ise 10 Temmuz 2020 olarak ilan edildi. Başvuru bilgilerine haberimizden; detaylı süreç bilgilerine ise güncel başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi 14 Personel Alımı

Erzurum iş ilanları dahilinde Atatürk Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan 14 personel alımı için bugünden itibaren 14 gün süre ile başvuru yapılabileceği ilan edilmiş olup; KPSS puanı talep edilen ilan detaylarına ilgili haberimizden ve başvuru bilgilerine de güncel başvuru kılavuzundan erişebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi 82 Sürekli İşçi Alımı

Antalya iş ilanları dahilinde Akdeniz Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan 82 kişilik sürekli işçi alımı için unvan ve kontenjan bilgilerine ilgili haberimizden erişebilirsiniz. 29 Haziran-3 Temmuz sürecinde kabul edilecek olan başvurulara ait detaylı bilgilere de yayımlanan güncel başvuru kılavuzundan erişmek mümkündür.

Memur Alımı ilanlarını sitemizden güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum