1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 29 Temmuz Memur ve Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı
29 Temmuz Memur ve Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

29 Temmuz Memur ve Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

29 Temmuz 2019 tarihinde başvuruları halen devam eden memur alımı ve kamu personeli alımı ilanlarını toparladık. Alım çeşitli kurumlara sözleşmeli ve kadrolu olarak yapılacaktır.

A+A-

29 Temmuz 2019 tarihinde başvuruları halen devam eden memur ilanları ve sözleşmeli kamu personeli alımı ilanları bulunmakta olup yayınlananları sizler için toparladık. Alıma başvuru tarihleri ve şekilleri her ilan durumuna göre değişmektedir. Alımı farklı kurumlar yapmakta olup her kurumun farklı başvuru şartları bulunmaktadır.

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı Hukuk Müşavirliği’nde Kurum ve bağlılarına verilen hukuki hizmetler kapsamında dava ve icra dosyaları ile kurum içi ve kurum dışı yazışmaların hazırlanması, dosyalanması, arşivlenmesi, hukuk bilgisayar programları üzerinden kayıt, dosyalama, raporlama işlemlerinin yerine getirilmesi, adliyeler ve icra dairelerindeki evrak takipleri gibi idari işlerin yerine getirilmesinde Baş Hukuk Müşaviri’ne bağlı olarak çalışacak Yazı İşleri Personeli istihdam edilecektir.

Dışişleri Bakanlığı 41 yaş üst sınırlı memur ilanları olarak duyuru yapılmıştır. KPSS’siz en az lise mezunu adayları başvuru yapabileceği ilanda sözleşmeli sekreter olarak alım gerçekleşiyor. Dışişleri Bakanlığı alımı gerçekleştiren kurum olarak yayınlanmıştır. Alınacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olması, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olması gerekmektedir.

ODTÜ MEMS memur alımı yayınlayarak başvuru toplamaya başladı. Alım danışma görevlisi olarak gerçekleşeceği üzere başvuru şartları ve şekli nasıl olacak? ODTÜ alımına başvuru e-mail yöntemi ile yapılacaktır.

Yıldız Teknik Üniversitesi yüksek maaş ile 5 kişi bilgisayar personeli alımı yapacak. Alıma başvuru 9 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılabilir. Başvuru şahsen veya başvuru tarihi bitmeden adreste olmak üzere posta yolu ile yapılabilir.
Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğünün 715 sayılı Oluru gereği 2011 yılı içerisinde Elazığ İli Merkezinde uygulamaya konulan ‘‘Halk Elinde Ülkesel Küçükbaş Hayvan Islahı Projesi’’ kapsamında projede istihdam edilmek üzere 1 adet teknik eleman alınacaktır.

Konya Teknik Üniversitesi 25 Akademik personel ve sözleşmeli personel alım ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlarda görev gereği maaş durumu yüksek olarak ilan edilmiştir. Alıma başvurular başlamış olup 29 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır.

ODTÜ personel alımı kılavuzu için tıklayın. Dışişleri Bakanlığı memur alımı için tıklayın. KTÜ başvuru kılavuzu için tıklayın. Yıldız Teknik Üniversitesi için tıklayın. Tarım ve Orman alımı için tıklayın. THK personel alımı için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.