3.780 TL Maaşla Düz Memur ve Zabıta Alımı Başvuruları 4 Aralık Son

3.780 TL Maaşla Düz Memur ve Zabıta Alımı Başvuruları 4 Aralık Son

Kamu kurumuna kadrolu düz memur ve zabıta alımı yapılması için ilan yayınlanmıştı. Yayınlanan ilana başvurular 4 Aralık tarihinde sona erecek. 3780 TL maaşla memur alımlarına kimler başvuru yapabilecek? Belediye memur alımı başvuru şekli detayları haberim

Kamu kurumlarına memur alımları devam ediyor. 3780 TL maaşla düz memur ve zabıta memur alımı başvuruları alınmaya başlandı. 4 Aralık tarihinde başvuruları sona erecek ilan içeriği nelerdir? Belediye memur alımı başvuruları hangi şartlarda ve nasıl yapılacağı detaylarını sunduk. İşte Belediye personel alımı detayları...

Zabıta memuru alımı

Lise veya dengi okul mezunu olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Zabıta alımı öğrenim durumu: Herhangi bir Önlisans veya lisans programından mezun olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Tahsildar, veznedar ve mutemet alımı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir Lisans programlarından mezun olmak. Bilgisayar işletmeni alımı ve VHKİ alımı öğrenim durumu: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir Lisans programlarından mezun olmak, MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak.

memur-kamu-personeli.jpg

Memur Alımı

İlan edilen kadro unvanları için son olarak mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavının KPSSP3 ve KPSSP93 puan türlerinden, 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavının KPSSP94 puan türünden alım yapılacak olan unvanların karşısında belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Zabıta alımı

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesindeki özel şartlara göre, başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması gerekmektedir. Boy ve kilo tespitleri Belediyemizce yapılacaktır. Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve Bilgisayar İşletmeni

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi aldığını transkript dökümüyle belgelemek. Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapan adayların, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru şekli ve tarihi

Adaylar başvurularını 4 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Nevşehir Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne müracaatlarını yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum