3 Bin 500 ve 5 Bin TL Maaşla İKM ve Memur Alımı Detayları

3 Bin 500 ve 5 Bin TL Maaşla İKM ve Memur Alımı Detayları

3 bin 500 ve 5 bin TL maaşla İnfaz Koruma Memuru (İKM) ve memur alımı detayları verilmiştir. Başvuru şekli, tarihi ve şartları verilmiştir. Alıma lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabiliyor mu?

3 bin 500 TL ve 5 bin TL maaş ile İKM (infaz koruma memuru) ve memur alımı ilanları detayları paylaşıldı. Yayınlanan ilana göre lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Alıma başvuru şartları ve şekli detayları haber içerisinde verilmiştir. Alım adli tıp kurumu memur alımı olarak yapılıyor.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1983 ve sonrasında doğmuş olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak yer almaktadır.

En Az Lise Mezunu; Hizmetli, şoför ve infaz koruma memuru alımı için adayların ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmaları gerekmektedir. İnfaz koruma memuru alımına sadece kadın adaylar başvuru yapabilecektir.

Büro personeli alımında tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik önlisans programlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Kimyager, biyolog, laborant kadrolarına yapılacak olan alımlarda adayların alanlarıyla ilgili bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Hemşire alımında ise dört yıllık eğitim veren üniversitelerin hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri veya sağlık memurluğu bölümlerinin birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvurular 26 Ağustos 2019 tarihi saat 10.00’da başlayacak olup 6 Eylül 2019 tarihi saat 17.00 itibariyle sona erecektir.

Adli Tıp Kurumu 57 memur alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum