3 Eylül İŞKUR Kamu İlanları; 17 Mühendis ve Personel Alımı

3 Eylül İŞKUR Kamu İlanları; 17 Mühendis ve Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden 3 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan kamu ilanları ile 17 mühendis ve personel alımı yapıldığı duyuruldu. Başvuru özel şartları ve daha diğer tüm detaylar haberimizde…

3 Eylül 2019 İŞKUR kamu ilanları yayımlandı. Alımlar 17 mühendis ve personel alımı olarak yapılacak. Alımlarda sadece mühendis ilanı KPSS 60 puan aranıyor. Personel ve işçi alımlarında KPSS şartı aranmıyor. KPSS’SİZ iş ilanları hangi kurumlar yapacağı haberimizde. Alım Erzincan, Van ve Sivas şehirlerine yapılıyor. Başvurular 9 Eylül 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Van Erciş Muradiye Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü alımları;

Gıda mühendis alımı 1 kişi KPSS 60 puanla en az lise mezunu adaylar arasından yapılacak. Başvurular 00005138323 ilan numarası olarak verilmiştir. Adaylar B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması, Hijyen Eğitimi sertifikasına sahip olması ve en az 2 yıl iş deneyimine sahip olması gerekmektedir.

Aşçı yardımcısı alımı 3 kişi; En Az İlköğretim Mezunu olmak, Hijyen eğitimi Sertifikasına sahip olmak, Benzeri işlerine çalıştığına dair SGK Kayıtlarıyla belgelemek veya kamu kuruluşlarında yemek yapım işlerinde görev yapmış olmak. En az B. Sürücü belgesine sahip olmak.  Türkiye İş Kurumunca belirlenen nihai listede yer alan adaylar en geç 06 Eylül 2019 tarihi ve saat 17 00’den önce istenen belgelerin kurum Müdürü Kemal VANLI’a teslim edilmesi gerekir. Başvuru 00005138307 ile yapılması gerekmektedir.

Aşçı alımı 9 kişi için; En Az İlköğretim Mezunu olmak. Aşçı Ustalık Belgesi usta öğrencilik belgesine veya 150 saatlik sıcak mutfak aşçılık sertifikasına sahip olmak. Benzeri işlerine çalıştığına dair SGK Kayıtlarıyla belgelemek veya kamu kuruluşlarında yemek yapım işlerinde görev almış olmak. Muradiye İlçesine İkamet ediyor olmak. Hijyen eğitimi Sertifikasına sahip olmak En az B. Sürücü belgesine sahip olmak. 00005138292 ilan numarası ile başvuru kabul ediyor.

Erzincan İliç Belediyesi ilanları; İliç Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere geçici statüde 4 adet Çöpçü mesleğinde işçi alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunacak olan adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Çöp Toplama Eğitimi Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan aday sayısı açık iş sayınının 4 katını geçmesi durumunda bu adaylar içerisinden noter kurası çekilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve talep sahibi kamu kurumunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için 04467112003 (İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI)veya 0446 214 1961 (İŞKUR) nolu telefonlardan bilgi alınabilecektir. Alıma başvuru 00005134325 ile yapılacaktır.

Cumhuriyet Üniversitesi İlanları;

Temizlik Görevlisi alımı 11 kişi için; Askerlikle ilişiği olmamak (yapmış, muaf veya erteletmiş olmak). Çevre Birimi park bahçe işlerinde ve fiziki güç gerektiren işlerde çalıştırılacaktır. En az ilkokul mezunu olması isteniyor. İş kurumu 00005136749 numarası olarak verildi. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum