30 Bin Kamu Personel Alımı Güncel Tüm Kurumlar Kasım 2016

30 Bin Kamu Personel Alımı Güncel Tüm Kurumlar Kasım 2016

Kamu Personel Alımı İçin İlanlar Yayınladı. İlköğretim, Ortaokul, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu İstihdamla Yapılacak. İlanlara Başvurular Başladı İşte Tüm Başvuru Koşulları.

Kasım 2016 ayında yaklaşık olarak 30 bin Kamu Personel Alımı yapılacak. Kurumlar tarafından ayrı ayrı yayınlanan ilanların her birinde farklı başvuru koşulları bulunmaktadır. Sizlere büyük çaplı iş ilanlarını bir arada sunarken kalan küçük çaplı alımlar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ‘na 300 Muhafaza Memuru 50 Tüketici Hakem Heyeti Raportörü, 20 Avukat, 3 Programcı, 340 Memur olmak üzere toplam 763 kişi istihdam edilecek.

İçişleri Bakanlığı Tarafından 21 Ekim 2016 Tarihinde 100 Kaymakam Adayı Alınacağı Duyuruldu. Yapılan Açıklamaya Göre KPSS Şartı Yok. Adaylar Özel Olarak Yapılacak Yazılı Ve Sözlü Sınavla Belirlenecek.

Sağlık Bakanlığı 4.984 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı yapılacağı bildirildi. Başvuru için KPSS minimum puan şartı bulunmamaktadır.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 32 Personel Alımı yapacak. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar ilana başvurabilecektir.

Namık Kemal Üniversitesi 119 personel alımı yapacak. Lise, Önlisans ve Lisans mezunları arasından  KPSS en az 50 Puanı olanlar başvurabilecek. İlan için Tıklayınız.

TÜBİTAK KPSS Şartsız 15 Personel Alımı yapacak. 4 Yıllık üniversite mezunları başvurabilecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Lise Mezunu 107 İşçi Alımı yapacak. KPSS 60 puan şartı var. İlan için Tıklayınız.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı başvuruları alınmaya devam ediyor. İlköğretim, Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans Düzeyinden Bölüm ve KPSS Şartı Aranmaksızın Online Başvuru yapılacağı açıklandı.

1. Hava İkmal Bakım Mekezi Komutanlığına 6 kişi Aşçı, 4 kişi Aşçı Yardımcısı ve 4 kişi Bulaşıkçı (stevard) olarak görevlendirilecek olup toplam 14 kişi işçi olarak istihdam edilecektir.

İstanbul Üniversitesi 92 Sözleşmeli Personel alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 92 kişi olarak açıklandı. İlan bilgilerine ulaşmak için Tıklayınız.

TEDAŞ 30 işçi alımı yapacak. Yüksek Öğrenim Kurumlarının Mühendislik Fakültelerinin Elektirik, Elektirik Elektronik, Harita, Harita ve kadastro, jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik ve Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmak şarttır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığı Uzman Erbaş Alım İlanı yayınladı. 2016 yılı 2. Dönem Uzman Erbaş alımı için lise, önlisans ve lisans mezunu KPSS şartsız başvuru alınacak. İlan için Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 3 Bin hâkim ve savcı adayı alacak.

Rekabet Kurumu Başkanlığı 35 Personel Alımı yapacak. 3 bilişim, 9 hukuk ve 23 ü ise genel olmak üzere toplam 35 uzman yardımcısı istihdam edilecek. KPSS 85 puan şart.

Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 130 işçi alımı yapacak. Lise ve dengi okul mezunu alımı yapılacaktır. Taleplerde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, İŞKUR tarafından 2014 KPSSP94 türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 'nca 27 Ekim 2016 da yapılan açıklamaya göre personel alımı yapılacak. Alınann kişiler 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/a maddesi uyarınca kadrolu pozisyonda istihdam edilecek. İlan için Tıklayınız.

DSİ Türkiye Geneli 175 Memur Alacak. Üniversite mezunları arasından KPSS P3 puan türünden asgari 70 puan alanlar başvuru yapabilecektir.

Gaziantep Üniversitesi 38 Personel Alımı yapılacak. Lisans mezunu hemşire alımı yapılacak. İlanı için Tıklayınız.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 29 Personel Alımı yapacak. Ortaöğretim ve Lisans mezunları arasından sözleşmeli Hemşire alımı yapılacak. İlanı için Tıklayınız.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 Uzman Erbaş alım yapacak. En az lise mezunları başvurabilecek. İlan için Tıklayınız.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 105 Astsubay Alımı yapacak. En az önlisans mezunları başvurabilecek. İlan için Tıklayınız.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 50 Subay Alımı yapacak. En az lisans mezunları başvurabilecek. İlan için Tıklayınız.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
38 Yorum