1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 35 Yaş Başvuru Sınırlı 14 Memur Alımı Başvuruları
35 Yaş Başvuru Sınırlı 14 Memur Alımı Başvuruları

35 Yaş Başvuru Sınırlı 14 Memur Alımı Başvuruları

14 Memur alımı başvuruları yapılıyor. 35 yaş üst yaş sınırlı alım sözlü sınav (mülakat) ile sonuçlandırılabilir. Adaylar başvurularını şahsen veya posta ile yapılabilir.

A+A-

Memur alımı 14 kişi için başvurular devam ediyor. Alıma başvuracaklar için üst yaş sınır olarak 35 yaş şartı konulmuştur. Kadrolu alım olduğu üzere KPSS 70 puan şartı aranıyor.

İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Personel Alımı Duyurusu Yayımlayarak 14 İdari Memur Alımı ve Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor.

İTKİB Uzman Yardımcısı alımı kadrosu için 9 (dokuz), İdari memur alımı kadrosu için 5 (beş) olmak üzere, aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde sözlü sınavla toplam 14 personel alınacaktır.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği 6 Mayıs 2019 saat 17.00'a kadar şahsen ya da posta yoluyla yapılacaktır. Son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacaktır. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava ilişkin tüm hakları iptal edilir.

İdari memur ve uzman yardımcısı için öğrenim durumu; Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümleri mezunları başvuru yapabiliyor. Ayrıca KPSS 70 puan şartı isteniyor.

Memur alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.