5 Farklı Branşta Kadrolu Memur Alımı Başvuru İlanı Resmi Gazetede

5 Farklı Branşta Kadrolu Memur Alımı Başvuru İlanı Resmi Gazetede

Kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu memur alımları kapsamında 5 farklı branşta kamu personeli alımı için başvuru ilanı resmi gazetede yayımlandı. Memur alımları kontenjan dağılımı ve tüm şartlar haberimizde.

2021 yılı kamu personeli alımı başvuruları birçok alanda devam ediyor. Bu haberimizde 21 Ocak 2021 tarihli resmi gazetede yayımlanan ve 5 farklı branşta kadrolu memur alımı ilanına değineceğiz. Rize ili iş ilanları kapsamında Pazar Belediyesi’ne kadrolu memur alımı yapılacak. Adaylar başvuruları nasıl ve nereden hangi şartlar dahilinde yapacağını bu haberimizde bulabilir.

Memur Alımları Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını şahsen, posta ile veya internet üzerinden çevrim içi olarak 3 farklı yöntemle yapılabilecektir. Adaylar başvuru belgeleri ile 22 - 24 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurularını istedikleri başvuru yöntemiyle yapabileceklerdir.

Memur Alımı Mezuniyet ve KPSS Şartı

Memur alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor. Tahsildar alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor. Belediye Trafik Memuru alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Şoför alımı için Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. 2020 KPSS puanının da en az 60 olması gerekiyor.

Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Memur Alımı Kontenjanları

Belediye personel alımları kapsamında 3 Memur alımı, 1 Tahsildar alımı, 1 Belediye Trafik Memuru alımı, 1 Şoför alımı, 2 farklı mezuniyette 4 Zabıta Memuru alımı için başvurular alınacak.

Belediye Memur Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.