1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı
50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı

50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı

Yeni yayınlanan ilana göre KPSS 50 puan ile açıktan atama yolu ile 10 kişi itfaiye eri ve 8 kişi zabıta memuru alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar lise lisans mezunu olması gerekmektedir.

A+A-

İlk defa açıktan atanma yolu ile Erkek Kadın itfaiye eri ve Zabıta alımları yayınlanmış ve başvurular 16 Temmuz 2018 ile 25 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacaklar lise veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru şartları arasında bulunan kamu personeli seçme sınavına girmiş ve en az 50 puanı bulunması gerekmektedir.

Kırşehir Mucur Belediyesi tarafından 8 Zabıta ve 10 İtfaiye Eri Alım için resmi duyuru yapmış ve 18 kişi istihdam edecektir.

İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için itfaiye teşkilatının ihtiyacına göre belirlen en, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Adaylar başvuru belgelerini 16 Temmuz 2018 Pazartesi gününden 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 17.00’ ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00 ile 17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini Mucur Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kadrolu itfaiye eri ve zabıta alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler