6 şehirde 18 belediye personel alımı başvuruları sona eriyor

6 şehirde 18 belediye personel alımı başvuruları sona eriyor

Belediye personel alımı kapsamında yayımlanan güncel istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; 6 farklı şehirde olmak üzere toplamda 18 kişilik personel alımı yapılacaktır. İstihdamlar farklı unvan ve kontenjanlarda olacaktır. İşte detaylar…

Kamu işçisi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları dahilinde yerel yönetim birimlerinde hizmet vermeye devam eden belediyeler tarafından yapılan belediye personel alımı süreçleri dahilinde güncel iş ilanları başvuruları bekleniyor.

Başvuru sürecine dair bilgileri incelemekle mükellef olan adaylar için önemli bir husus olan son başvuru tarihi bilgisi hakkında uyarılar yapılıyor. Adaylar aşağıda yer alan ve son başvuru tarihi yaklaşan alımlar için bugün itibari ile işlem yapabilecektir.

Ordu Belediyesi Personel Alımı

Ordu Belediyesi çalışmalarında bulunan Ünbel Danışmanlık bünyesinde 12 kişilik personel alımı yapılacaktır. 6 Şoför alımı, 1 Kaynakçı, 1 Elektrikçi ve 4 Beden İşçisi alımı yapılacak olup; başvuruların 19 Eylül 2020 saat 16:00’ya Kaledere Mahallesi Belediye Caddesi No:8/101 Ünye/Ordu adresine başvuru yapılması gerekmektedir.

ordu-001.jpg

Bursa İş İlanları

Bursa ili personel alımı kapsamında iki farklı ilan yayımlandı. Mustafa Kemal Paşa Turizm tarafından yapılacağı açıklanan personel alımı için 1 daimi elektrik teknisyeni alımı yapılacağı ilan edilirken; başvuruların 19 Eylül 2020 tarihinde Hamzabey Mahallesi Garaj Sokak Belediye Ek Hizmet Binasına başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

bursa1-001.jpg

Ayrıca 1 Büro İşçisi alımı için BİNTED tarafından ilana çıkılmış olup; adayların 20 Eylül 2020 tarihine kadar info@binted.com.tr mail adresi üzerinden online başvuru yapılacaktır.

bursa1-001.jpg

Aydın iş ilanları kapsamında EGE Et Mamülleri Yem ve Yağ San. Tic. A.Ş tarafından 1 Kasiyer alınacak olup; başvuruların Aydın Yolboyu mahallesinde yer alan firma binasına şahsen yapılması talep edilmektedir.

aydin-001.jpg

Nevşehir iş ilanları kapsamında; 1 Kepçe Operatörü alımı yapılacak olup; en az ilkokul mezunu ve G sınıfı ehliyet sahibi olan adayların başvuru yapması talep edilmektedir. Başvurular 19 Eylül’de Göreme Belediyesi Pesonel LTD. ŞTİ dahilinde; Orta Mahalle Adnan Menderes Caddesi No:2/2 Göreme/Nevşehir adresinde yapılacaktır.

nevsehir-001.jpg

Kocaeli iş ilanları kapsamında Kar Bel Personel A.Ş dahilinde; Karamürsel Belediyesinde görevlendirilmek üzere; 1 Cankurtaran alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 21 Eylül 2020 tarihine kadar belediye binasına şahsen yapılacaktır.

kocaeli-001.jpg

Son olarak Antalya iş ilanları dahlinde 1 kişilik kontenjan ile daimi Şoför alımı yapılacak olup; adayların 20 Eylül tarihine kadar Muratpaşa Belediyesi Kariyer Merkezine başvuru yapmaları gerektiği ilan edilmektedir.

antalya-001.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.