1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 60 KPSS Puanı İle Savunma Sanayi Müsteşarlığı 60 Kamu Personeli Alımı
60 KPSS Puanı İle Savunma Sanayi Müsteşarlığı 60 Kamu Personeli Alımı

60 KPSS Puanı İle Savunma Sanayi Müsteşarlığı 60 Kamu Personeli Alımı

Devlet Personel Başkanlığında 9 Temmuz 2018 de yayınlanan ilan ile KPSS 60 puan ile Savunma Sanayi Müsteşarlığı 60 kamu personeli alım ilanı yayınladı.

A+A-

Devlet personel başkanlığı resmi sayfasında yayınlanan ilan ile Savunma Sanayi Müsteşarlığı 60 sözleşmeli kamu personeli alacağını duyurdu. Başvuru sırasında en az 60 KPSS puanı olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Alınacak personel sayısı 23 Proje Mühendisi, 29 Proje Asistanı ve 9 Yönetici Asistanı olmak üzere toplam 60 adet olarak açıklanmıştır.

Başvuru yeri ve şekli: Adaylar başvurularını Müsteşarlığın internet adresindeki sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak belirtilen belgeleri 3 Eylül 2018 ile 18 Eylül 2018 Salı günü mesai bitimine kadar (saat:18:00) sisteme yükleyeceklerdir.

Başvuracak adaylarda aranacak okul türleri: Makine Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Uçak Mühendisliği Uzay Mühendisliği Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bilgisayar Yazılım Mühendisliği Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Gemi İnşaat ve Gemi Makineleri Mühendisliği Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Gemi Makineleri Mühendisliği, Bilgi ve Belge Yönetimi, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Kütüphanecilik, Arşivcilik, Dokümantasyon ve Enformasyon, Matematik, İstatistik, Biyoloji, Fizik, Kimya, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri Mezunu olması gerekmektedir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Özgeçmişi (Adı, soyadı, öğrenim safahatı (lise, lisans, yüksek lisans vb. öğrenim yılları ifade edilecektir) aile durumu, iş tecrübeleri, sahip olduğu sertifikaları, hobileri gibi bilgileri içerecek şekilde düzenlenmiş olarak ) Son 6 aya ait 4,5x6 ebadında vesikalık fotoğrafı, Öğrenim belgesi ve Yükseköğretim Kurulu denkliği belgesi (Yükseköğretim Kurulu denkliği ile başvuran adaylar için),  Uluslararası geçerliliği olup, dil yeterliliği bakımından YDS seviyesine denkliği ÖSYM tarafından kabul edilen puanla başvuruda bulunulması halinde ilgili belgeyi, Eksik belge, bilgi ve koşulları uymadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak ve bu adaylar sınava çağrılmayacak ve Sınava ilişkin tüm belgeler elektronik ortamda alınacaktır.

Sınav ile ilgili bilgi almak isteyenler için Sınav ile ilgili bilgi, Savunma Sanayii Müsteşarlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın (312) 411 93 02 veya (312) 411 96 85 numaralı telefonlarından temin edilebilir.

Savunma Sanayi Müsteşarlığı Personel Alımı ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.