1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 7 Aralık 2018’de KPSS 60 Puanlı 55 Memur Alımı Sona Erecek
7 Aralık 2018’de KPSS 60 Puanlı 55 Memur Alımı Sona Erecek

7 Aralık 2018’de KPSS 60 Puanlı 55 Memur Alımı Sona Erecek

16 Kasım 2018 ve 12 Kasım 2018 tarihlerinde yayınlanan iki ayrı ilan ile KPSS 60 puan şartı bulunan 55 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruları 7 Aralık 2018’de sona eriyor.

A+A-

DPB yayınladığı iki ilan ile kamu’ya memur alımı yapılacağı yayınlanmıştı. Yayınlanan ilanlarda KPSS 60 puanlı en az lise mezunu adayların başvuru yapacağı alımı başvurusu başlamış olup halen devam etmektedir. Alımlara başvurular 7 Aralık 2018 tarihinde sona erecek.

Alımı İstanbul Çekmekköy 15 zabıta memuru ve İstanbul Bağcılar 40 zabıta memuru alımı yapıyor. Aşağıda ayrı olarak ilan kılavuzları mevcuttur.

İstanbul Çekmeköy alımı için; 5 zabıta memuru alımı ortaöğretim kurumlarının mesleki veya teknik bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

5 zabıta memuru için; Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi, Harita, Harita Kadastro/Harita ve Kadastro, Harita Teknikerliği ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

5 zabıta alımı için; Herhangi bir ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

Başvuru 03.12.2018 gününden 07.12.2018 günü mesai bitimine kadar (sadece iş günlerinde saat 09:00-16:30 arasında) Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Çekmeköy Belediyesi Hizmet Binası Merkez Mh. Piri Reis Cd. No:5 Çekmeköy /İstanbul) teslim etmeleri gerekmektedir.

İstanbul Bağcılar alımı için; 20 zabıta memuru alımı ortaöğretim kurumlarından (lise veya dengi okul) mezun olması ve KPSS en az 60 puanı bulunması gerekmektedir.

10 Zabıta memuru alımı için; Herhangi bir ön lisans programından mezun olması ve KPSS 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

2 zabıta memuru alımı için; Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Matematik, Matematik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

2 zabıta memuru alımı için; Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Tasarımı Medya, İletişim Tasarım Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, Yönetim Bilimleri, İnsan ve Toplum Bilimleri, lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

3 zabıta memuru alımı için; Ekonomi, İktisat, İşletme- Ekonomi, İşletme-İktisat, İşletme, İşletmecilik, İşletme Yönetimi, Muhasebe- Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Yerel Yönetimler, Bilgi ve Belge Yönetimi, Acil Yardım ve Afet Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

3 zabıta alımı için; Herhangi bir Lisans programından mezun olması ve KPSS en az 60 puanı olanların başvurusu alınacaktır.

Adaylar başvurularını 03 Aralık 2018 gününden 07 Aralık 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00 ile 17.00 arasında) Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İstanbul Bağcılar Belediye Başkanlığı 40 zabıta memuru alımı ilan kılavuzu için tıklayın.

İstanbul Çekmeköy Belediyesi 15 kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum