Adalet Bakanlığı 171 Memur Alımı; CTE Şehir Kadro Dağılımı

Adalet Bakanlığı 171 Memur Alımı; CTE Şehir Kadro Dağılımı

Adalet Bakanlığı tarafından Ceza ve Tevkifevleri tarafından gerçekleştirilen 171 memur alımı başvuruları devam ediyor. CTE şehir kadro dağılımı ve Başvuru formu haber içerisinde verilmiştir. Adalet Bakanlığı başvuru formları.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri 171 memur alımı gerçekleştiriyor. CTE şehirlere kadro dağılımı ve başvuru formları takipçilerimize sunulmuştur. Alım hangi unvanlarda yapılacağı ilave edilmiştir. Her branş için ayrı öğrenim durumu istenmektedir.

Psikolog unvanına başvuracak adaylar için psikoloji lisans.

Sosyal çalışmacı unvanına başvuracak adaylar için sosyal hizmetler lisans.

Öğretmen unvanına başvuracak adaylar için Milli Eğitim Bakanlığınca, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarına öğretmen olarak atanacakların atamalarına esas olan alanlar ile mezun oldukları yüksek öğretim programları ve aylık karşılığı okutacakları derslere ilişkin ilan tarihindeki çizelgede sayılan yüksek öğretim programından mezun olanlardan eğitim fakültesi mezunları dışındaki bölümler için sınıf öğretmenliği sertifikası veya pedagojik formasyon belgesi bulunmak veya alanı ile ilgili ortaöğretim tezsiz yüksek lisans programını bitirmiş olmak.

Veteriner hekim unvanına başvuracak adaylar için veteriner hekimliği lisans programlarından mezun olmak.

adalet-1.jpgadalet-2.jpg

Başvuru 7 Ağustos 2019 tarihi mesai saati bitimine kadar herhangi bir Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılığına bağlı bilgi işlem şube müdürlükleri şeflikleri ve bürolarına şahsen yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı 171 personel alım başvuru formu için tıklayın.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum