1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Adli Tıp Kurumu 72 Memur Alımı 12 Şubatta Başlıyor
Adli Tıp Kurumu 72 Memur Alımı 12 Şubatta Başlıyor

Adli Tıp Kurumu 72 Memur Alımı 12 Şubatta Başlıyor

Devlet Personel Başkanlığınca Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumuna 72 Kamu Personel Alım ilanı yayınlanmış olup başvuruları Pazartesi (12 Şubat 2018) başlıyor.

A+A-

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu 10 Tekniker, 20 Memur (VHKİ) ve 42 Mühendis alınacağını yayınlamış olup başvuruları 12 Şubat 2018 de başlayacak ilana 23 Şubat 2018 mesai bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Ortak başvuru şartları neler?

Adaylar 18 yaşından büyük olması, 35 yaşını doldurmamış olması ve 2016 yılı yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puan türlerinden 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Alımı yapılacak bölümler için hangi okul mezuniyeti istenmektedir?

20 Memur (Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni) için Adalet Meslek Eğitimi, Adalet Programı veya Adalet Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

10 Tekniker için Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Donanımı, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgi İşlem, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme, Telekomünikasyon, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Mekatronik önlisans mezun olmaları gerekmektedir.

42 Mühendis (Bilgisayar ve Elektronik) Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi, Bilgisayar Sistemleri ve Ağları, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği lisans mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu internet sitesi üzerinden on-line olarak yapılacaktır. Posta, şahsen veya farklı iletişim yollarıyla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum