1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire Alımı 2018 Yılı
Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire Alımı 2018 Yılı

Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire Alımı 2018 Yılı

Adnan Menderes Üniversitesi en az lise mezunu Hemşire alım ilanı 16 Nisan 2018 de yayınladı. Alınacak personel için başvurular 16 Nisan 2018 de başlayacak olup 30 Nisan 2018 tarihinde son bulacaktır. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

A+A-

Aydın Adnan Menderes Üniversitesine istihdam edilmek üzere 70 kişi (memur) alınacaktır. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 30 Nisan 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere (Kamu Personeli Alımı) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Adnan Menderes Üniversitesi 70 kişi için şartlar: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun veya lisans hemşirelik bölümü mezunu olmak.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 30 Nisan 2018 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir.

Adnan Menderes Üniversitesi Hemşire alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler