1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Afyonkarahisar Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı
Afyonkarahisar Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Afyonkarahisar Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Afyonkarahisar Kestel Sulama Birliği Başkanlığı işçi alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 20 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir. Noter huzurunda çekilecek olan kura ile belirlenecek olan alıma 2 kişi istihdam edilecektir.

A+A-

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003589311 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 20 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 22 Şubat 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Afyonkarahisar Kestel Sulama Birliği Başkanlığı Hizmet Binası Toplantı Salonunda Yapılacak. 20 Şubat 2017 tarihine Kadar İstenen Belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

Taleple ilgili olarak daimi işçi alımları 09 Ağustos 2009 tarih ve 27314 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan ve 01 Eylül 2009 tarihinde yürürlüğe giren, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında tüm başvurular noter kurasına alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, açık iş sayısının 3 katı yedek noter kurası çekilmek suretiyle mevzuat kapsamında alımlar gerçekleştirilecektir.

Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) 2 kişi işçide aranacak şartlar : En Az İlkokul ve Lise mezunu olması gerekmektedir. Çalışma adresi Afyonkarahisar Kestel Sulama Birliği Sulama Sahası ve İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır. Bu kapsamda müracaat eden adayların tamamı düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı, Kura veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.