Ağrı İŞKUR İlkokul Lise Mezunu Personel Alımları

Ağrı İŞKUR İlkokul Lise Mezunu Personel Alımları

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlara göre Ağrı kentinde farklı pozisyonlara personel alımı ve işçi alımı yapılacaktır.

İŞKUR Türkiye genelinde personel alımı ve işçi alımına dair istihdam ilanları yayımlamaya devam ederken, Ağrı kentinde gerçekleştirilmesi amacı ile yayımlanan iş ilanlarından 4 adetini bu hafta itibari ile yayımladı.

İlanlar genel olarak ülke genelinde işsizlik sorunun çözümü ve 2019 İstihdam Seferberliği kapsamında değerlendirilirken, mahalli ve yerel işletmeler ile özel sektör firmalarının sürece daimi katkı verdiği de gözlemleniyor.

Sadece kurumlara ve kuruluşlara değil, küçük ölçekli işletmelere de yapılan istihdamların süreç içerisinde etkin rol oynadıkları belirtilirken, Ağrı kentinde yapılması planlanan istihdamların da küçük ölçekli yerel işletmeler olduğu belirtildi.

Adayların İŞKUR resmi sayfasında yer alan açık iş ilanları bölümünden ve İş İlanları Kariyer sitesinden edinebilecekleri iş ilan numaralarını tespit ettikten sonra doğrudan ve şahsen başvuru yapma hakları bulunuyor.

Özel şartların sağlanması halinde her ilana başvuru yapmak mümkün olup, adayların belirtilen gün ve saate kadar online olarak başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Ağrı’da Büro İşçisi alımına başvuru yapacak olan adayların 00005008795 numaralı ilanı; Aşçı alımı için başvuru yapacak olan adayların hem 00005012714 hem de 00005034368 numaralı ilanları ve Ön Muhasebeci alımları için de 00005038420 numaralı ilanları takip ederek başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İŞKUR ilanları için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum