1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ağustos 2018 Ön Lisans ve Lisans 850 Personel Alımı
Ağustos 2018 Ön Lisans ve Lisans 850 Personel Alımı

Ağustos 2018 Ön Lisans ve Lisans 850 Personel Alımı

2018 yılının ağustos ayında yayınlanan ön lisans ve lisans mezunu adayların başvurabileceği toplamda 850 ilan bulunmaktadır.

A+A-

Kamu, kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere ön lisans ve lisans mezunu adayların başvurabileceği 850 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular ilandan ilana farklılık göstermektedir. Başvuru yapmak istediğiniz ilanın detayına ulaşarak başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından yapılacak 73 personel alımına lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvurabilecektir. İlanda KPSS şartı olarak en az 60 puan alma şartı yer almaktadır. Başvuru detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yayınlamış olduğu ilanlarda lisans mezunu adayların başvurabileceği 8 personel alımı ilanı yayınlandı. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Balıkesir Edremit Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında 3 büro destek personeli alımı yapılacağı açıklandı. İlana ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvurabilecektir. İlan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 zabıta alımına ön lisans mezunu adaylar başvurabilecektir. Son başvuru tarihi 10 Ağustos 2018 olarak açıklanmıştır. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Yükseköğretim Kurulu 7 personel alımı yapmaktadır. Uzman yardımcısı ve sözleşmeli bilişim personeli kadrolarında görevlendirmek üzere lisans mezunu personel alımı yapılacaktır. Uzman yardımcısı alımı detayları için tıklayınız. Sözleşmeli bilişim personeli alımı ilan detayları için tıklayınız.

TÜBİTAK Enerji Enstitüsü tarafından 34 personel alımı ilanı yayınlandı. Başvuru yapmak isteyen adayların 24 Ağustos tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İlana lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yayınlamış olduğu 500 personel alımı ilanına lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvurabilecektir. İstihdam edilecek personel zabıta memuru kadrosunda görevlendirilecektir. 500 personel alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanda 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı açıklandı. İlana lisans mezunu adaylar başvurabilecektir. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Merkez Bankası’nın yayınlamış olduğu personel alımı ilanında araştırmacı kadrosunda görevlendirmek üzere lisans mezunu 9 personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanda veteriner kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 7 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. İlan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Yıldız Teknik Üniversitesi yayınladığı ilanda sözleşmeli 10 bilişim personeli alımı yapacağını açıkladı. Son başvuru tarihi 13 Ağustos 2018 olarak belirtilmiştir. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

ÖSYM tarafından yayınlanan ilanda tercüman, bankacılık finans personeli kadroları için 5 uzman personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 13 Ağustos 2018 tarihinde sona erecektir. İlan detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Tuzla Belediye Başkanlığı tarafından en az lise mezunu adayların başvurabileceği 149 güvenlik görevlisi ve memur alım ilanı yayınlandı. Başvuru detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum