1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Ahievran Üniversitesi Personel Alımı
Ahievran Üniversitesi Personel Alımı

Ahievran Üniversitesi Personel Alımı

Kırşehir Ahievran Üniversitesi 03 Nisan 2017 de kamu işçi alımı Kariyer ilanı yayınladı. Alınacak personel Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi bünyesinde çalışacaktır. Başvurular başlamış olup 10 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir.

A+A-

Açıklanan ilana İlkokul ve Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak adaylardan KPSS şartı aranmayıp; Diğer Fırıncılar, Pastacılar ve şekerleme imalat işçisi olarak görevlendirilecektir. Alınacak kişiler Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alınacaktır.

Alınacak Personel Kırşehir adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 10 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003683035 no ile başvuru yapabilirler.

Diğer Fırıncılar, Pastacılar ve şekerleme imalat işçisi 1 kişi için şartlar: İlkokul ve Lisans Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı aranmamaktadır.

Bu talebe Kamu Kurumu (Ahi Üniversitesi) Daimi İşçi talebi olup; İşe alınacak kişi Ahi Evran Üniversitesine bağlı Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi bünyesinde Daimi İşçi olarak sözleşme imzalatılarak çalıştırılacaktır. Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar sözlü mülakatın yanı sıra uygulama sınavına da tabi tutulacaktır. Uygulama sınavında Şerbetli Tatlı, Sütlü Tatlı, Yaş Pasta, Kuru Pasta, Kek, Poğaça, Börek, Özel Tarifli Pastalar vb. ürünleri yapma kabiliyeti değerlendirilecektir. İşe Alınacak kişi 2.000,00 TL net maaş ve fazla mesai ücreti karşılığı çalışacaktır.

Diğer Fırıncılar, Pastacılar ve şekerleme imalat işçisi için işin niteliğinin gerektirdiği üzere bedensel ve zihinsel engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ve bulaşıcı hastalığı bulunmaması gerekmektedir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Alınacak personel için ilk aşama noter kurasıdır. Noter kura çekimi 14 Nisan 2017 saat 09: 00 ile 18: 00 arasında Ahievran Üniversitesinde gerçekleşecektir. Başvuracakların belirtilen tarih 10 Nisan 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.