1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Aile Bakanlığı 10 Kişi Bayan Kamu Personeli Alımı
Aile Bakanlığı 10 Kişi Bayan Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı 10 Kişi Bayan Kamu Personeli Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne yerleştirilmek üzere 10 kişi Yaşlı Bakım Personeli alacağını yayınladı.

A+A-

Şanlıurfa Birecik sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü yayınladığı ilan ile 10 kişi yaşlı bakım personeli (Memur) alacağını yayınladı. Başvuruları başlayan ilana son başvuru tarihi 20 Mart 2018 olarak açıklanmıştır.

Birecik SYDV Personel yapılan ilanda 10 kişi BAYAN ihtiyaç olup 10 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde istihdam edilecektir. Şanlıurfa Valiliği Birecik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı İstihdam edilmek üzere 4857 sayılı iş yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından 10 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde çalışacak personel alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 ile 40 yaşları arasında olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı vücut sakatlığı ve özrü bulunmaması, Adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca Yaşlı bakım hizmetleri konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecek olup sertifikalı başvuruların olmaması halinde tüm başvurular Mütevelli Heyetince değerlendirilerek personel alımı gerçekleştirilecektir. İşyeri çalışma yeri Birecik merkez olarak açıklanmıştır.

Başvuracaklar için istenen belgeler: Sözleşmeli iş talep formu, işe konu sertifika veya belgenin fotokopisi (aslı görülerek), Nüfus cüzdan fotokopisi ve kendi el yazısı ile özgeçmişini belirten CV olması gerekmektedir.

Şanlıurfa Birecik SYDV İlan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.