1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aile Bakanlığı Mayıs Ayı 7 Şehre Memur Alım İlanları Yayımlandı
Aile Bakanlığı Mayıs Ayı 7 Şehre Memur Alım İlanları Yayımlandı

Aile Bakanlığı Mayıs Ayı 7 Şehre Memur Alım İlanları Yayımlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Mayıs ayı memur alımı ilk ilanları yayımlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Alım Türkiye’de 7 şehre yapılacak olup ilan tarihleri son başvurular şehirlere göre değişiklik göstermektedir. 3 branşta alım yapılıy

A+A-

2 Mayıs 2019 tarihinde Aile Bakanlığı tarafından 7 şehre memur alımı ilanları yayımlandı. Alımı bakanlık 3 farklı branşta yapacak olup kamu personeli alımı olarak gerçekleşecektir. Alımı muhasebeci, büro görevlisi ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak yapılıyor.

Aile Bakanlığı memur alımı yapan Adana, Diyarbakır, Ordu, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon olarak ilan edilmiştir.

Adana 1 kişi muhasebeci alımı yapıyor, Diyarbakır 4 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapıyor, Ordu 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak. Sakarya 1 kişi sosyal yardım inceleme görevlisi alımı yapıyor. Samsun 1 kişi büro görevlisi alımı yapacak. Tekirdağ 1 kişi muhasebeci alımı gerçekleştiriyor. Trabzon 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapıyor. SYDV memur alımı olarak ilan edildi,

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müracaat edecek adaylar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı Sürücü belgesine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans mezunu olmaları isteniyor.

Büro Görevlisine müracaat edecek adaylar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Muhasebeci alımı için gerekli şartlar; İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık) bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunu ve B Sınıfı ve aktif araç kullanabilen başvuru yapabilecektir. SYDV kamu personeli alımları için başvuracaklar için link eklendi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum