Aile Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Sonuçları Açıklandı

Aile Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Sonuçları Açıklandı

Aile Bakanlığı tarafından sürekli işçi alımı başvuru sonuçları açıklanmıştır. Başvuru sonucuna ulaşacaklar için sorgu ekranı verilmiştir. Başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden alınan ve noter kurası ile belirlenen sonuçlardır.

Aile Bakanlığı sürekli işçi alımı noter kura sonuçları açıklanmıştır. Adayların sonuçlara hızlı ulaşması için sonuç sorgulama ekranı sayfa sonuna ilave edilmiştir. Bilindiği üzere başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden alınmıştır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere belirsiz süreli sürekli işçi alımına ilişkin Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 25 Kasım 2019 ile 29 Kasım 2019 tarihleri arasında elektronik ortamda alınmıştır.

Sürekli İşçi Alım Kurası 10 Aralık 2019 tarihinde saat 14.00'da noter huzurunda Bakanlık Emek yerleşkesi Reşat Moralı toplantı salonunda (Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA) yapılmıştır.

Kura sonucunda asil veya yedek olarak belirlenen adaylar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüklerinin İnternet sayfasından duyuruları takip etmesi gerekmektedir.

Aile Bakanlığı sürekli işçi alımı sonucuna ulaşmak için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum