Aile Bakanlığı SYDV 6 Farklı İle 14 Büro Görevlisi İşçi

Aile Bakanlığı SYDV 6 Farklı İle 14 Büro Görevlisi İşçi

Aile Bakanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan ilanlar kapsamında 6 farklı ilde istihdam etmek üzere toplamda 14 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanları yayınladı. İstihdam edilecek olan personeller; temizlik personeli, büro görevlisi, sosyal yardım ve inceleme görevlisi, işçi kadrolarında görevlendirilecektir.

İzmir Kiraz SYDV için son başvuru tarihi 24 Temmuz, Ağrı Taşlıçay için 28 Temmuz, Burdur Bucak SYDV için 26 Temmuz, Çankırı Çerkeş SYDV için 26 Temmuz, Ordu SYDV için 26 Temmuz, Yalova Termal SYDV 24 Temmuz olarak belirtilmiştir. Başvurular ekte belirtilen adreslere yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alımında adayların; en az ilkokul mezunu olması, temizlik işinde en az 1 yıl deneyim sahibi olması, erkek olması, Termal ilçe sınırlarında ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Çankırı Çerkeş işçi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, en az ilkokul mezunu olmak, Çerkes ilçesinde ikamet ediyor olmak, 45 yaş altında olmak yer almaktadır.

Ordu SYDV temizlik personeli alımında; Türk vatandaşı olmak, 25-45 yaş aralığında kadın olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, en az 4 yıllık fakülte mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Burdur Bucak SYDV personel alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, 18-50 yaş aralığında olması, yaşlı bakım ve/veya engelli hasta bakım sertifikası sahibi olması gerekmektedir.

Ağrı Taşlıcay SYDV personel alımında adayların; Türkiye Cumhuruiyeti vatandaşı olması, en az 18 en fazla 35 yaşında olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, KPSS P3’ten en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

İzmir Kiraz SYDV alımı için adaylarda aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, 18-45 yaş aralığında kadın olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, en az ilkokul mezunu olmak yer almaktadır.

SYDV 14 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum