1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aile Bakanlığı SYDV En Az Lise Mezunu 13 Memur Alımı
Aile Bakanlığı SYDV En Az Lise Mezunu 13 Memur Alımı

Aile Bakanlığı SYDV En Az Lise Mezunu 13 Memur Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere 13 memur alımı yapacağını açıkladı.

A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayınladığı personel alımı ilanlarında; sosyal yardım ve inceleme görevlisi, yardımcı hizmet görevlisi, geçici personel, şoför ve büro görevlisi kadrolarında istihdam etmek üzere 13 memur alımı yapacağını açıkladı.

İlanlarda son başvuru değişiklik göstermekle beraber en erken son başvuru tarihi 30 Temmuz 2019 olarak belirtilirken en geç son başvuru tarihi 2 Ağustos 2019 tarihi olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak olarak belirtilmiştir.

İstanbul Gaziosmanpaşa yardımcı hizmet görevlisi ve geçici personel alımında; en az lise mezunu olmak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 18-35 yaş aralığında olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranmaktadır.

Samsun Ayvacık SYDV 2 personel alımında; kadın olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Denizli Pamukkale SYDV şoför alımında istihdam edilecek olan personel 9 ay süreli olarak belirli süreli iş sözleşmesi kapsamında çalıştırılacaktır.

Diğer personel alımında adayların; evde yaşlı bakım hizmetleri ve temizlik işlerinde görevlendirilecek olup Gölova SYDV’de istihdam edilecektir. Hasta ve yaşlı bakım alanında sertifika sahibi olanlar tercih sebebidir.

İstanbul Bağcılar 3 sosyal yardım ve inceleme görevlisi, Gümüşhane Kürtün 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi, Bartın Amasra 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve Bitlis Hizan 2 büro görevlisi alımında; MS Office programlarına hakim olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, dört yıllık üniversitelerin sosyoloji, psikoloji, PDR bölümlerinden mezun olmak şartları aranmaktadır. Ayrıca KPSSP3’den en az 60 puan alma şartı da aranmaktadır.

Şoför, personel alımı başvuru kılavuzlarına ulaşmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.