1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aile Bakanlığı Yeni 9 Şehre Kadrolu Memur Alımı İlanları
Aile Bakanlığı Yeni 9 Şehre Kadrolu Memur Alımı İlanları

Aile Bakanlığı Yeni 9 Şehre Kadrolu Memur Alımı İlanları

Aile Bakanlığı tarafından yeni yayınlanan ilanlar ile 9 şehre kadrolu memur alımı yapılacağı duyuruldu. 3 farklı branşta alım yapılacak olup adaylar bu ilanlara nasıl başvuru yapacak detaylar haber içerisindedir.

A+A-

Aile Bakanlığı yeni ilanlar yayınlayarak 9 şehre kadrolu memur alımı yapıyor. Alımı yapılacak şehirler ve öğrenim durumları nelerdir. Alımı hangi şehir KPSS kaç puanla yapacak? Başvurular tüm şehirler için aynı tarihte mi sona eriyor işte detaylar.

Aile Bakanlığı SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri olan Adana, Balıkesir, İstanbul, Mardin, Ordu, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon şehirlerine alım yapıyor.

Alımlar sosyal yardım ve inceleme görevlisi, muhasebeci ve büro görevlisi olarak 3 farklı branşta yapılacak. Alımlar KPSS 60 puanla memur alımı olarak ilan edildi.

Muhasebeci alımları için; Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme veya İktisat Bölümlerinden birinden Mezun Olmak. İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık) bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olması isteniyor.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için; Fakültelerin İktisat, İşletme, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun olmak. Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim Bölümü, Sosyal Hizmetler ve Türk Dili ve Edebiyatı mezunları başvuru yapabiliyor.

Büro görevlisi alımı için; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Hukuk, İşletme, İstatistik, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Ekonomi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak.

SYDV memur alımı için adaylar B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını bitirmiş olması istenmekle birlikte başvuru yapılacak olan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen teslim edilerek başvuru sonuçlandırılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum
İlgili Haberler