1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aile Bakanlığı Yeni Kamu Personeli Alımlarını Duyurdu – 6
Aile Bakanlığı Yeni Kamu Personeli Alımlarını Duyurdu – 6

Aile Bakanlığı Yeni Kamu Personeli Alımlarını Duyurdu – 6

Aile Bakanlığı tarafından yeni yayımlanan 7 farklı ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımı 6 şehre memur alımı olarak gerçekleştiriyor. Hangi şehirler ve hangi branşlarda alım olacak.

A+A-

Aile Bakanlığı yeni yayımladığı 7 ilan ile kamu personeli alımı yapılacağını duyurdu. Bakanlık 6 şehre memur alacak. O 6 şehir ve kadro branşları nasıl olacak haber detaylarda.

İstanbul 2 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımına Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak (Belgelendirilecektir). En az 4(Dört) yıllık fakültelerden; Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim Bölümü ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. B Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip ve aktif araç kullanabiliyor olması isteniyor. 17 Mayıs 2019 bitimine kadar başvuru sürecektir.

Manisa 1 kişi büro görevlisi alımı için Bilgisayar Kullanım Sertifikası olan, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilimler Fakülteleri bölümleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Bilgisayar Mühendisliği, Bankacılık ve Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı bölümleri mezunu ve En düşük B Sınıfı sürücü belgesi olan başvuru yapabiliyor. Başvurular 24 Mayıs 2019 da sona erecek.

Ordu 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için Bilgisayar Bilgisini gösterir sertifika veya Bilgisayar dersini aldığını gösterir Transkript. Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinin; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Halkla İlişkiler, İletişim Fakültesi, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümünün birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak gerekmektedir. 21 Mayıs 2019 da başvuru bitiyor.

Hakkari büro görevlisi 1 kişi alımına Bilgisayar eğitimi almış olmak. Lisans Bölümlerinden; Kamu Yönetimi Bölümü, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, İktisat Bölümü, İşletme Bölümü, Maliye Bölümü, Ekonometri Bölümü, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Rehberlik ve psikolojik Danışmanlık Bölümü, Psikoloji Bölümü, Sosyoloji Bölümü, Sosyal Hizmet Bölümü, Felsefe Bölümü, Tarih Bölümü, Sanat Tarihi Bölümü, Sosyal Bilgiler Bölümü, Coğrafya Bölümü, Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü, Fars Dili ve Edebiyatı Bölümü, Kürt Dili ve Edebiyatı Bölümü, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Bölümü, İlahiyat Bölümü, Zihinsel Engelliler Bölümü ve Bilgisayar Bölümü programlarının herhangi birinden mezun olmak. Başvuru 20 Mayıs’ta bitiyor.
Niğde 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. 4 yıllık yüksek öğretim kurumlarından; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. En az B sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olması istenmektedir. Başvuru son tarih 21 Mayıs.
Samsun 1 kişi büro görevlisi alımına İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olan, En az B sınıfı ehliyet sahibi ve arazi koşullarında fiili olarak araç kullanabilmek ve lisans mezunu olması isteniyor. ÖSYM tarafından yapılan 2017 veya 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Başvuru 15 Mayıs 2019 tarihinde bitiyor.

Hakkari 3 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımına Bilgisayar eğitimini aldığını sertifika veya transkiript belgesi ile belgelendirmek. Lisans Bölümlerinden; Kamu Yönetimi Bölümü, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, İktisat Bölümü, İşletme Bölümü, Maliye Bölümü, Ekonometri Bölümü, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Rehberlik ve psikolojik Danışmanlık Bölümü, Psikoloji Bölümü, Sosyoloji Bölümü, Sosyal Hizmet Bölümü, Felsefe Bölümü, Tarih Bölümü, Sanat Tarihi Bölümü, Sosyal Bilgiler Bölümü, Coğrafya Bölümü, Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü, Fars Dili ve Edebiyatı Bölümü, Kürt Dili ve Edebiyatı Bölümü, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Bölümü, İlahiyat Bölümü, Zihinsel Engelliler Bölümü ve Bilgisayar Bölümü programlarının herhangi birinden mezun olmak (İlgili bölümlere ilişkin; bölüm, öğretmenlik ve fakülte farkı aranmamaktadır). En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif bir şekilde araç kullanabilmek. 21 Mayıs’ta başvuru bitecek.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul, Hakkari, Manisa, Samsun, Ordu ve Niğde şehirlerine yerleştirilmek üzere sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro görevlisi olarak alım yapacaktır. KPSS 60 puan memur alımı için tüm ilanlarda geçerlidir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.