Aile Bakanlığı Yeni SYDV İlanları İle Memur Alımı Yapıyor

Aile Bakanlığı Yeni SYDV İlanları İle Memur Alımı Yapıyor

Aile Bakanlığı tarafından yeni yayımlanan ilanlar ile SYDV (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) memur alımları yapılıyor. 3 farklı şehre alınacaklar hangi şartlarda başvuru yapabileceği haber detaylarda.

Aile Bakanlığı yeni SYDV memur alımı ilanları yayımladı. Bakanlık alımları 3 şehre yapacaktır. Bu alımlar hangi şehirlere ne düzeyde öğrenim görenlerin başvuru yapabildiği haber detaylarda sunulmuştur. Başvurularda KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

Kocaeli Çayırova Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım Şartları; Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak (Word, Excel, PowerPoint vb, mülakat esnasında uygulamalı bilgisayar sınavı yapılacaktır). Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. Aktif Araç Kullanabilen Olması Gerekmektedir. Son başvuru 9 Temmuz 2019.

Ordu Çamaş Büro Görevlisi Alım Şartları; İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak. Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3. 12.07.2019 tarihi ile (mülakat tarihi) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. Lisans Eğitimini tamamlamış olmak, Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış muaf veya tecilli olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Başvuru son tarih 10 Temmuz 2019 olarak açıklanmıştır.

Van Edremit Büro Görevlisi Alımı Başvuru Şartları; Adayların bilgisayar bilgi, tecrübe ve kullanımları uygulamalı olarak değerlendirilecektir. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının (Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) Bölümlerinden mezun olmak. En az 6 (Altı) aylık B sınıfı sürücü belgesine sahip olup, aktif araç kullanabiliyor olmak. Mülakatta adaylara araç kullanımı fiili olarak yaptırılacaktır. Başvurular 28 Haziran 2019 tarihinde bitiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.