1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKİB 9 İdari Memur Alımı Yapıyor
AKİB 9 İdari Memur Alımı Yapıyor

AKİB 9 İdari Memur Alımı Yapıyor

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (AKİB) yayınladığı ilan ile 9 kişi kamu personeli alımı olarak idari memur alımı gerçekleştiriyor. Başvurular 14 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Alım sözlü sınav ile gerçekleşecektir.

A+A-

(AKİB) Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği yayınladığı ilan ile 9 kişi kamu personeli alımı olarak idari memur alımı, uzman yardımcısı alımı ve bilgisayar programcısı alımı gerçekleştiriyor. Başvuruları posta veya şahsen yapılacak ilan sözlü sınavına göre sonuçlandırılacaktır. Başvurular 14 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar yapılabilir. Alımı Adana, Mersin, Hatay, Kayseri ve Karaman şehirleri yapacaktır.

5 İdari Memur Alımı için; İ.İ.B.F / Siyasal Bilgiler Fakültesi/ İktisat, İşletme, İletişim Fakülteleri/ Mühendislik Fakülteleri Bölümleri Kamu Yönetimi, Uluslar arası Ticaret, İstatistik Ekonometri, Matematik Bölümleri mezunu olmaları gerekmektedir.

3 Uzman Yardımcısı alımı için; Fakülteleri Bölümleri Kamu Yönetimi, Uluslar arası Ticaret, İstatistik, Ekonometri, Matematik, İ.İ.B.F / Siyasal Bilgiler Fakültesi/ İktisat, İşletme, İletişim Fakülteleri/ Mühendislik bölümleri mezunu olmaları gerekmektedir.

1 Bilgisayar programcısı alımı için; Bilgisayar Mühendisliği Elektrik- Elektronik Mühendisliği veya Bilişim Mühendisliği bölümleri mezunu olmaları gerekmektedir.

Başvuruda İstenilen Belgeler; İş Talep Formu. T.C. kimlik numarası yazılı beyanı, (Nüfus Cüzdan fotokopisi üzerine "doğruluğunu beyan ederim" ibaresinin yazılarak imzalanması). İki adet vesikalık fotoğraf. Öğrenim diploması veya Mezuniyet belgesinin (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte) fotokopisi ve KPSS Sınav Sonuç Belgesi olması gerekmektedir.

Başvurular sınavdan önce istenilen belgeler ile birlikte; Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği adresine en geç 14 Aralık 2018 Cuma Günü saat 17:00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Adres; Limonluk Mah. V.H. Aksoy Cad. No:4 Yenişehir/MERSİN.

AKİB 9 kişi idari memur alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum