Aksaray İŞKUR 104 Firmaya Vasıflı Vasıfsız Yüzlerce

Aksaray İŞKUR 104 Firmaya Vasıflı Vasıfsız Yüzlerce

İŞKUR, Aksaray kentinde yapılması planlanan personel alımı ve işçi alımı süreçleri için 104 farklı istihdam ilanı yayımladı.

Şehirler bazında yerel işletmelerin ve özel sektör firmalarının üretim ve dağıtım ağında eksik olarak tespit ettikleri personel kontenjanlarındaki eksikliklerin tamamlanması adına çıkılan istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

İŞKUR vasıtası ile yayımlanan işe alım ilanlarında hem işverenlerin adaylardan talep ettikleri özel şartlar hem de adayların işe başvuru süreçlerinde bilmeleri gereken açık ibareler ile yazılarak ilgili vatandaşların bilgilerine sunuluyor.

İŞKUR resmi sayfasında bulunan açık iş ilanları kategorisi ile İş İlanları Kariyer sitesinde yer alan İŞKUR iş ilanları haberlerinde geçen iş ilan numaralarının kayıt edilmesinden sonra her aday, talep ettiği işe doğrudan başvuru yapabiliyor.

Online olarak yapılması mümkün olan iş başvuruları için en önemli kriter ise ilanlarda yer alan özel şartların personel adayları tarafından sağlanıyor olması koşuludur.

Vasıflı vasıfsız olarak ve her eğitim düzeyinden personelin talep edildiği Aksaray iş ilanlarından örnek olarak; Ön Muhasebeci alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005006923 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Okul Öncesi Öğretmeni alımları için başvuru yapacak olan adayların 00005006303 numaralı ilana başvuru yapmaları gerekirken; Temizlik Görevlisi alımı için ise 00005003910 numaralı ilanın takip edilmesi gerekmektedir.

İŞKUR ilanlarına erişebilmek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum