1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Alternatif Bank Personel Alımı Başvuruları Başladı
Alternatif Bank Personel Alımı Başvuruları Başladı

Alternatif Bank Personel Alımı Başvuruları Başladı

Alternatif Bank Anonim Şirketinde açılan pozisyonlara ilişkin olarak ilan yayımlandı. Yapılan ilana göre açık pozisyonları bulunan kadrolara 4sınıf üniversite öğrencilerde başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuruları açık olup...

A+A-

Alternatif Bankta işe girmek isteyen adaylar için iş ilanı yayımlanmış olup alınacak personel nitelikleri ve detayları şu şekilde.

Bankada görev almak isteyenler 657 sayılı devlet memurları kanununun 48 maddesi gereği arşiv yönetmeliğine uygun olması, Adli sicil kaydının bozuk olmaması, yüz kızartıcı suçunun bulunmaması, çek, senet, hırsızlık, dolandırıcılık ve irtikap suçlarından en fazla 6 süreli olarak hapis cezası almamış olması gerekmektedir.

Öğrenciler için başvuru şartları: 4 yıllık örgün eğitim almış ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde 4 sınıf eğitimine devam etmekte olanlar ile mezun yada yüksek lisans öğrencileri başvuruda bulunabilir. Başvuracak adaylar staj süresi olduğundan dolayı istediği bölümden staj imkanına sahip olduğu ilanda geçmektedir.

Öğrenciler için genel şartlar: Adaylar ( ms Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen, iletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışması yatkın olanlar. Haftanın 3 günü tam zamanlı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Bireysel Bankacılık ürün yönetimi müdür yardımcısı başvuru şartları: 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma, Banka kredi kartı ürün departmanında minimum en az 5 yıl deneyimi bulunması, İngilizce bilme, Analitik düşünme ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışma prensibi ile organizasyon planlama ve takip yönü kuvvetli mss exel programına hakim adaylar.

Müdür Yardımcılığı Başvuru: Adaylar 657 sayılı devlet memurluğu kanunun 48 maddesinde geçen arşiv yönetmeliğinde temyiz belgesi, Yüz kızartıcı suçtan dolayı 6 aydan fazla hapiste yatmamış olması, Adli sicil kaydının temiz olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında görev yapacaklardır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.