1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. Amaca Yönelik Kamu Personel Alımları
Amaca Yönelik Kamu Personel Alımları

Amaca Yönelik Kamu Personel Alımları

Yapılan proje kapsamında personel alımları yayınlanıyor. Amaca yönelik personel alımları (Memur) kurumlar kendi bünyesinde yayınlayarak gereken ihtiyaçlarını gidermek üzere ilanlar yayınlanıyor. İşte detaylar.

A+A-

Burdur SYDV Personel yapılan ilanda 3 kişi ihtiyaç olup 3 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde istihdam edilecektir. Burdur Valiliği Yeşilova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı İstihdam edilmek üzere 4857 sayılı iş yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından 1 kişi Yaşlı Bakım Hizmetlerinde çalışacak personel alımı yapılacaktır. Başvuracak adaylar lise, önlisans ve lisans mezun olması ve KPSS şartı aranmayacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 ile 40 yaşları arasında olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı vücut sakatlığı ve özrü bulunmaması, Adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca Yaşlı bakım hizmetleri konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecek olup sertifikalı başvuruların olmaması halinde projenin amaçları doğrultusunda tüm başvurular Mütevelli Heyetince değerlendirilerek personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuracaklar için istenen belgeler: Sözleşmeli iş talep formu, Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, işe konu sertifika veya belgenin fotokopisi, Nüfus cüzdan fotokopisi, 6 Adet fotoğraf ile öz geçmişini belirten CV olması gerekmektedir.

Burdur Valiliği Yeşilova Kaymakamlığı SYDV Personel yapılan ilana başvuracaklar en geç 16 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar istenen belgeler ile birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.

SYDV ilan kılavuzu 2018 yılı için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.