1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Anadolu Üniversitesi 62 Part Time Öğrenci Çalıştıracak
Anadolu Üniversitesi 62 Part Time Öğrenci Çalıştıracak

Anadolu Üniversitesi 62 Part Time Öğrenci Çalıştıracak

Üniversitelilere çalışma imkânı yine kendi üniversitesinde oluşturuldu. Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan ilanla 62 (Altmışiki) part time (kısmi zamanlı) öğrenci alımı yapılacağı duyuruldu.

A+A-

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan ilanla 62 (Altmışiki) part time (kısmi zamanlı) öğrenci alımı yapılacağı ilan edildi.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan ilanla Yükseköğretim Kurumlarında Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırılabilmesine İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde Üniversitenin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından haberimiz ekinde belirtilen işlerde haftalık 10 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10,00 TL saat ücreti ödenmek üzere toplam 62 (altmışiki) Kısmi Zamanlı Öğrenci çalıştıracaktır.

Alınacak öğrencilerin Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olması (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), disiplin cezası almamış olması,  ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmaması, kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olması, kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmaması, normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olması, çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olması gerekmektedir.

Yapılacak olan kısmi zamanlı alımlara başvurmak isteyen Anadolu Üniversitesi öğrencileri için son başvuru tarihi 25 Aralık 2018 ve her çalıma birimi için başvuru yeri farklıdır. Konukevlerine başvuru için  Anadolu Konukevi (Tel: 1291) restoranlar için Taşbina Restoran (Tel: 1560) spor tesisleri için Yunus Emre Spor Salonu (Tel: 1311) içem kreş için  Yunus Emre Spor Salonu (Tel: 1611) olarak ilan edildi.

Alım ilanı ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum