1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Anadolu Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı Yapılmaktadır
Anadolu Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı Yapılmaktadır

Anadolu Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı Yapılmaktadır

DPB tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre Eskişehir Anadolu Üniversitesi bünyesinde Öğretim Görevlisi alımları devam etmektedir.

A+A-

Üniversiteler içerisinde hizmet talebi ile alım ilanına çıkılan görevlendirmeler için yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin farklı bölümlerde akademik personel alımı yapacağı ilan edildi.

İlanda yer alan bilgilere göre alımı yapılacak olan akademik personellerin 657 sayılı Devlet Memuru Kanunun 48. Maddesinde belirtilen genel şartları sağlamaları gerekmesinin yanı sıra her bölüm için müstakil özel koşullar ayrıca ilanda yer aldı.

Eskişehir Meslek Yüksekokulu biriminde alımları gerçekleştirilecek olan akademik personellerin unvanlarına ilişkin yapılan açıklamada Öğretim Görevlisi unvanı bilgisine yer verilirken; alımların 5. Dereceden kadro ile gerçekleştirileceği de ilave ibare olarak belirtildi.

2 kişilik kontenjan ayrılan öğretim görevlisi alımları için 1 kişi Eskişehir Meslek Yüksekokulu bünyesinde Dış Ticaret Bölümünde Dış Ticaret Programı kapsamında yapılacak olup; anadolu üniversitesi formasyon, diğer 1 kişilik alım ise aynı birimde Pazarlama ve Reklamcılık bölümü Reklamcılık Programı özelinde yapılacağı açıklandı.

İlgili ilana başvuru yapacak olan akademik personel adaylarının ilanda yer alan özel şartları haiz olması akabinde en geç 15.4.2019 tarihine kadar şahsen veya posta yolu ile yapılması gerektiği belirtildi.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI İLANI

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler