1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ankara Devlet Opera ve Bale Sanatçı Alımı 2017
Ankara Devlet Opera ve Bale Sanatçı Alımı 2017

Ankara Devlet Opera ve Bale Sanatçı Alımı 2017

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Ankara tarafından Sözleşmeli Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular 06 Şubat 2017 de sona erecektir.

A+A-

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli Sanatsal Yardımcı Eleman alınacaktır.

Ankara Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 2 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel Ankara çalışma adresi belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

1 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. En az lise mezunu olması ve bilgisayar donanımı, yazılımı veya işletimi konularında belge sahibi olması ve iş deneyimi şartı aranır.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Sanatsal Yardımcı Eleman olarak çalıştırılacak sanatçılar, Müdürlük Sanat Kurulu’nca dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır. Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarınıyeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularındaiyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır. Ankara iş ilanları kariyer.

Başvurularda 2 Kişi Orkestra Sanatçısı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 06 Şubat 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir. Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:20 Ulus ANKARA

Ankara Devlet Opera ve Balesi 2 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman alım ilan kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.