1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 Büro
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 Büro

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 Büro

DPB tarafından yayınlanan ilanda Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde 18 adet sözleşmeli büro personeli, destek personeli, tekniker ve teknisyen alım başvuruları sona eriyor.

A+A-

Devlet Planlama Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde yerleştirilmek üzere KPSS 3, 93 ve 94 puan türlerinde Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Büro Personeli ve Destek personeli kadrolarına istihdam edilecektir. 3 kişilik Lisans Mühendis kadrosu, 1 kişilik Lisans Büro Personeli kadrosu, 4 kişilik Ön Lisans Tekniker kadrosuna, 2 kişilik Ortaöğretim Teknisyen kadrosuna, 6 kişi Ön Lisans Büro Personeli kadrosu ve 2 kişilik Ortaöğretim Destek Personeli kadrosuna alım gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar; Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere toplam 18 sözleşmeli memur alımı gerçekleştirilecektir.

Adaylarda başvuru için aranan şartlar ise şu şekildedir. 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak en genel şart durumundadır. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma, son 1 yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olma şartları her kadro için geçerli şartlardır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir. İş tecrübeleri ilan sonrasında belirtilen mezuniyetler sonrası olmalıdır.

Kadrolara başvuruda bulunan adaylarda Lisans mezunları için 2016 KPSSP3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSSP93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puanı değerlendirilmeye esas kabul edilmektedir.

Başvuru Tarihleri; Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi sözleşmeli memur alımı ilanı için başvurular 16 Temmuz 2018 saat 17.00 kadar yapmaları gerekmektedir. Adaylar belgeler ile birlikte Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.  Pasta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayın

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.