1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ankara SYDV KPSS 60 büro görevlisi ve SYİG alıyor
Ankara SYDV KPSS 60 büro görevlisi ve SYİG alıyor

Ankara SYDV KPSS 60 büro görevlisi ve SYİG alıyor

Ankara’da hizmet veren ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı dahilinde yeni görev yapacak 2 personel için istihdam ilanına çıkıldı. Başvurular online olarak yapılacak. İşte başvuru şartları ve detaylar…

A+A-

Türkiye genelinde destek hizmeti ve sosyal politikalar çalışmaları dahilinde kamu hizmeti veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) dahilinde 2 personel alımı daha yapılacaktır. Ankara iş ilanları detayları aşağıda yer almaktadır.

Ankara Nallıhan SYDV Büro Görevlisi ve SYGİ Alımı

Ankara Nallıhan bölgesinde hizmet veren SYDV şubesi dahilinde 1 kişilik kontenjan ile Büro Görevlisi alınacak olup; ayrıca 1 kişilik kontenjan ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (SYİG) alınacağı açıklanmıştır.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını Aile ve Çalışma Bakanlığı resmi internet sayfalarından olan Vakıf İlan sayfasından online olarak yapacaktır. Son başvuru tarihi 3 Mart 2020 olarak ilan edilmiş olup; taahhüt edilen belgeler 6 Mart 2020 tarihinde kuruma tebliğ edilecektir.

Başvuru Şartları

1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adyaların; Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler bölümleriyle, İletişim Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi , İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun olmaları gerekmektedir. Bilgisayar ve dil yeterliliği aranan alımlar için adayların KPSS 60 puan sahip olması şartı bulunmaktadır.

1 Büro Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların ise; ktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olmaları talep edilirken; adayların Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmaları şarttır. 2018-2019 KPSS’den en az 60 puan almış olmak şartı aranmaktadır. Erkek adayların B sınıfı ehliyete sahip olması tercih sebebi olacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.