Ankara Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alımı

Ankara Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alımı

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Olarak Çalışacak 112 Personel alacağını duyurdu. Bu alımlara başvuru son tarih 14 Ekim 2016 olarak açıklandı.

Üniversiteden yapılan açıklamada 98 Hemşire, 7 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, 3 Anestezi Teknikeri, 1 Fizyoterapi, 1 Diyetisyen, 2 Çözümleyici olmak üzere toplam 112 personeli Üniversitenin kadrosuna sözleşmeli olarak katacağını açıkladı. Ankara iş ilanları kariyer.

Hemşire alımı için Şartlar: 98 kişi alınacak olup Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak, 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak, Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavı KPSSP3 puanı bulunmak. Ayrıca Hemşire kadrosuna yapılan başvurularda  KPSS puan sıralaması esas alınarak değerlendirilecek olup, KPSS puan sırasına konulmak kaydı ile boş bulunan hemşire pozisyonunun 1 katı kadar aday çağrılacak olup Sözlü Sınav bulunmamaktadır.

Tıbbi Görüntüleme Tekniker alımı için şartlar: 7 kişi alınacak olup Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak, 01.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak, Ön lisans mezunları için 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP93 puanı bulunması, Tekniker kadrosuna yapılan başvurularda  KPSS puan sıralaması esas alınarak atama yapılacak olup sözlü sınav bulunmamaktadır.

Anestezi Teknikeri alımı için Şartlar: 3 kişi alınacak olup Meslek Yüksek Okullarının Anestezi bölümünden mezun olmak, 01.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak, Ön lisans mezunları için 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP93 puanı bulunması, Anestezi  kadrosuna yapılan başvurularda  KPSS puan sıralaması esas alınarak atama yapılacak olup sözlü sınav bulunmamaktadır.

Fizyoterapi Teknikeri  alımı için şartlar: 1 kişi alınacak olup Meslek Yüksek Okullarının Fizyoterapi bölümünden mezun olmak, 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak, Ön lisans mezunları için 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP93 puanı bulunması, Fizyoterapi kadrosuna yapılan başvurularda  KPSS puan sıralaması esas alınarak atama yapılacak olup sözlü sınav bulunmamaktadır.

Diyetisyen alımı için şartlar: 1 kişi alınacak olup Lisans düzeyinde eğitim veren Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmak, 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak, Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavı KPSSP3 puanı bulunmak, Anestezi kadrosuna yapılan başvurularda  KPSS puan sıralaması esas alınarak atama yapılacak olup sözlü sınav bulunmamaktadır.

Çözümleyici alımı için şartlar: 2 kişi alınacak olup Lisans düzeyinde Üniversite mezunu olmak, En az 1 yıl Bilgi İşlem Merkezinde programcı olarak çalışmış olmak. Dil düzeyini gösterir belge ve Programlama dillerine ait belgeleri olması gerekmektedir (Hizmet özel sektörde geçmiş ise söz konusu hizmet ayrıca SGK prim dökümüyle birlikte belgelendirilecektir.), En az D düzeyinde dil bilgisine sahip olmak, Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavı KPSSP3 puanı bulunmak,  KPSS puan sırasına konulmak kaydı ile Çözümleyici pozisyonuna 10 katı kadar aday arasından sözlü sınava tabi tutulacaktır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.